FLIMS-LAAX

Suur kõrguste vahe, mitmekülgne radade valik ja lennujaama lähedus teevad Flims-Laax-Falerast Šveitsi ühe parima suusakeskuse.
Radade ja tõstukitega on ühendatud kolm eriilmelist suusaküla Flims, Laax ja Falera. Kaasaegne tõstukite võrk võimaldab kiiresti liikuda erinevate külade ja mäetippude vahel. Peaaegu kahekilomeetrine kõrguste vahe võimaldab väga pikki laskumisi. 70% radadest on 2000 meetrist kõrgemal metsavabadel nõlvadel. Laskudes liustikult rohkem kui 3000 meetri kõrguselt võib nautida perfektselt hooldatud radu või keerata kergesse puuderlumme. Hooldatud radadest enamus on sinised ja kergemad punased. Nendele, kes otsivad sportlikumaid väljakutseid on pakkuda piisavalt hooldamata radu ja lihtsalt lõputult laiu puutumatu lumega mäekülgesid.
Trikisuusatajatele on suur, erinevatele tasemetele mõeldud lumepark.
Šveitsis puudub lärmakas after-ski. Küll aga võib suusapäeva lõpetada mäenõlval mõnes koduses restoranis head ja paremat nautides.
Flimsi suusaküla on mõnusalt kompaktne. Kõik meie hotellid on peatänaval kohe peatõstuki lähedal. Samast leiab ka kõik suusapuhkuseks vajaliku – spordipoed ja rendid, restoranid ja baarid ning suveniiripoed.

www.laax.com

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1100 m
Kõrgeim tõstuk 3018 m
Laskumisradu 224 km
Musti radu 19 km
Punaseid radu 81 km
Siniseid radu 88 km
Off-piste rajad 36 km
Pikim laskumine 14 km
Tõstukipilet 6 päeva 407 CHF
Tõstuk (13-17 a) 273 CHF
Tõstuk (6-12 a) 149 CHF
Pileti hinnas sisaldub deposiit 5 CHF.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Zürichi lennujaam (ZRH) 145 km

hotell HIDE★★★★   www.thehidehotelflims.ch   Tellimisel
Tõstukini on 50 m, ski-in/ski-out. Majas on mitmeid restorane ja baare, spaa-keskus, wifi ja rikkalik hommikusöök Rootsi lauas.
Uus, alles paar aastat tagasi valminud hotell asub peatänaval peatõstuki kõrval. Hotelli toad on suure vabaaja- ja kaubanduskeskuse ülemisel korrusel. Võimalus suusatada majani. Uhiuues 1000 m2-ses spaakompleksis on auru-, aroomi-, ja Soome saun, jääkoobas, massaažidušid, moodsaima sisustusega jõusaal ja puhkeruum. Massaaž on lisatasu eest. Lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 22.02
Täiskasvanu 2-in. toas 1740
Täiskasvanu lisavoodil 1250

 

hotell BELLEVUE★★★   www.bellevueflims.ch
Tõstukini on 250 m. Majas on kaks restorani, wifi ja hommikusöök Rootsi lauas.
Mõnus pika ajalooga perehotell asub peatänaval küla keskuses. Sauna kasutamine kõrvalmajas on 1 kord nädalas tasuta, edasi lisatasu eest. Võimalik on tellida 4-käiguline õhtusöök lisatasu eest 325 eurot nädalas.

Reisi algus 22.02
Täiskasvanu 2-in. toas standard 1250
Täiskasvanu 2-in. toas superior 1330
Täiskasvanu 3-in. peretoas 1295

 

Korterid Flimsi keskuses
Tõstukini on sõltuvalt korterist 100-700 m.
Korterid on erineva tubade ja voodite arvu ning sisustusega. Iga korteri täpse asukoha, kirjelduse, fotod ja hinna saab reisi tellides. Hind sõltub inimeste arvust ja korteri suurusest.

Reisi algus 22.02
Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le) 890
Täiskasvanu korteris (2 tuba 4-le) 1025
Täiskavanu luksuslikus korteris (3 tuba 5-le) 1215