MONTEROSA JALAMIL

JALGSIMATK
Kuni 6 matkapäeva
18. – 25. juuli
Itaalia

Monterosa matk viib Itaalia Alpide põnevatele matkaradadele keset okaspuumetsi, mägijärvi, imeilusaid alpiaasasid ja kiviseid ning kaljuseid nõlvu. Taamalt jälgib meid lumise pilguga Monterosa mäemassiiv oma paljude üle 4000-meetriste lumiste tippudega.
Suurepärased matkavõimalused nii esmakordselt mägedesse tulijatele kui suuremaid kõrgusi ja adrenaliinirohkust armastavatele matkasõpradele.
Majutume pea kogu nädala ca 1600 m kõrgusel asuvas Champoluci mägikülas. Kõrgetest tippudest piiratud väike küla on suvisel tipphooajal tõeliselt ilus, elav ja armas. Mägijõgi, palju lilli, imemaitsev käsitöö-jäätis, kohalikud juustud, singid, veinid ja kvaliteetne grappa. Sõbralikud kohalikud itaallased, sportlikud ja lõbusad turistid, restoranid, baarid, kena välibasseiniga spaa-kompleks jne. Ümberringi võrratud vaated ümbritsevatele mägedele. Champoluc pakub heal tasemel puhkust ka neile, kes mõnel päeval kõrgustesse matkata ei jaksa. Külast kõrgemale on võimalik sõita ka tõstukitega.
Igal päeval teeme ca 5 – 8-tunnise matka mööda metsi ja alpiaasasid erinevatele ahelikele ning tippudele. Teekonnad on päeviti täiesti erinevad, marsruudid on keskmise raskusastmega, erilist füüsilist ettevalmistust ega tehnilist varustust vaja ei ole. Alustame hommikuti koos ning enamikel päevadel on võimalus võtta erineva kõrguse- ja pikkusega marsruute, mis kulgevad kõrgustel 1500 – 3000 m.
Ühe öö ööbime mägihütis ning viimase öö Milanos.

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post


Reisiplaan
1. päev Air Balticu lend Tallinn-Riia-Malpensa 05.45-06.35/08.00-09.40.
Bussitransfeer Champoluci 170 km.
2.-6. päev Päevamatkad.
7. päev Kerge matk mägedes. Pealelõunal bussitransfeer Milanosse 175 km. Ööbimine Milano kesklinnas.
8. päev Hommikusöök. Bussitransfeer lennujaama 45 km.
Air Balticu lend Malpensa-Riia-Tallinn 10.40-14.20/15.30-16.20.

 

★★★hotell Bellevue  HIND 1065 €
Hotell asub Champoluci keskuses. Hotellis on saun ja mullivannid, tasuta wifi, hommikusöök Rootsi lauas ning õhtusöök. www.hotelbellevuechampoluc.com

★★★hotell Les Coupoles   HIND 895 €
Hotell asub Champoluci keskuses. Hotellis on saun ja väike bassein, tasuta wifi, hommikusöök Rootsi lauas.  www.lescoupoles.com

Hinnas sisaldub: lennupilet ja lennujaamamaksud, majutus, toitlustus vastavalt valitud hotelli kirjeldusele (mägihütis on õhtusöök lisatasu eest ning Milano hotell on ainult hommikusöögiga),  bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.