SERFAUS

Serfaus on ilus kompaktne suusaküla, kus endale sobiva raja või puuderlumega mäenõlva leiab igal tasemel suusataja ning laudur!
Suusapiirkond laiub üle mitme mäeaheliku ja ühendab kolm suusaküla: Serfaus, Fiss ja Ladis. Suur osa radadest on 2000 meetrist kõrgemal, mis tagab head lumeolud. Madalamal toodab kunstlund võimas lumekahurite rivi.
Enamik radasid sobivad igal tasemel sõitjale. Kes tahab oma oskused tõsiselt proovile panna, peab suunduma kõrgemate tippude mustadele radadele või suurtele puutumatu lumega väljadele. Lumepargid on Serfausis ja Fissis.
Suusapäeva on mõnus poolitada mõnes õdusas mägirestoranis, stiilses kõrtsis või lihtsalt päikeseterrassil lõõgastudes ja kauneid vaateid nautides! Serfaus on väga hinnatud lastega perede hulgas – siin on Austria suurim suusakool ja spetsiaalne laste lumelinnak.
Kord nädalas on võimalik osa saada Alpide ühest suurejoonelisemast õhtusest suusashow`st ning valgustatud rajal suusatada-lauatada-kelgutada.
Serfausi küla on hästi mugav, autoliiklus praktiliselt puudub. Tõstukini viib peatänava all õhkpatjadel liikuv väike metroo. Kõrvuti kaasaegsete hotellidega võib külast leida sajandeid vanu päikese käes praguliseks põlenud ajaloolisi hooneid. Hotellid, restoranid ja väiksed õdusad pubid asuvad kõik peatänaval või kompaktselt selle ümber.

www.serfaus.at

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1427 m
Kõrgeim tõstuk 2820 m
Laskumisradu 214 km
Musti radu + ski route 51 km
Punaseid radu 121 km
Siniseid radu 40 km
Pikim laskumine 13 km
Tõstukipilet 6 päeva 258/232*
Tõstuk (sünd. 2001-2004) 219.5
Tõstuk (sünd. 2005-2013) 152.5/140*
Tõstuk (sünd. enne 1955) 245.5/223.5*
*Odavam pilet kehtib 14.03 reisil.
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 2 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 250 km

Wellness hotell SCHALBER★★★★★   www.schalber.com   Tellimisel
Metroopeatuseni on 50 m. Hotellis on lounge, baar, restoran, basseiniga saunakompleks, fitness-keskus, ilusalong, wifi, rikkalik hommiku- ja gourmet-õhtusöök.
Kõrgetasemeline spaa-hotell Serfausi peatänaval. Hotellis on luksuslik wellness-keskus erinevate saunade ja basseiniga, ilusalong, fitness-keskus, sise-tennisehall ning eraldi basseinikompleks lastega peredele. Lisatasu eest lai valik iluhoolitsusi. Väga hea köögiga restoran, hubased baarid ja rikkalik veinikelder. Võimalik valida erineva suurusega tubade- ja sviitide vahel. Hotell kuulub Austria parimate spaa-hotellide nimistusse.

Reisi algus 21.12 14.03
Täiskasvanu 2-in. standard toas 3150 2360

 

hotell POSTHOTEL GEIGERS★★★★   www.post-serfaus.at   Tellimisel
Metroopeatuseni on 20 m. Majas on basseiniga saunakompleks ning eraldi veekeskus lastega peredele, restoran, lobby-baar, wifi, rikkalik hommiku- ja 5-käiguline õhtusöök.
Ideaalse asukohaga spaa-hotell küla keskuses peatänaval. Modernses saunakompleksis  on erinevad saunad ja puhkealad. Lisatasu ees massaaž ja iluhoolitsused. Hubane Postbar meelitab mõnusa muusika- ja hea joogivalikuga, õhtusööki täiendab suurepärane veinikaart. Erineva suurusega toad, lastele  soodustused lisavoodil.

Reisi algus 21.12 14.03
Täiskasvanu 2-in. standard toas 1915 1585

 

hotell UNIVERSO★★★★  www.universo.at
Metroopeatuseni on 50 m. Hotellis on baar, ilusalong, suveniiripood, vinoteek, saunakompleks, wifi, hommikusöök Rootsi lauas. Korterites hommikusöök lisatasu eest.
Hotell asub küla keskuses peatänaval. Moodsas 500 m2 saunakompleksis on  eraldi basseiniala, stiilne puhkeruum ning saunakompleks (Soome-, aroomi-, infrapuna- ja aurusaun), lisatasu eest lai valik iluhoolitsusi. Majas asub populaarne vinoteek „Weinkapelle“. Kõik toad on rõduga ja lisavoodi võimalusega. Võimalik tellida 1-2 magamistoaga apartemente.

Reisi algus 21.12 14.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1440 1180

 

hotell REX★★★   www.hotel-rex.at
Metroopeatuseni on 100 m. Hotellis on baar, restoran, saunakompleks, wifi, hommikusöök Rootsi lauas ja õhtusöök.
Hea tagasisidega hotell asub Serfausi peatänaval. Saunakompleksis on Soome- ja aurusaun ning puhkenurk. Rõduga tubades on lisavoodi võimalus.

Reisi algus 21.12 14.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1465 1365

 

külalistemaja HAUS OLYMPIA   www.olympia-serfaus.at
Metroopeatuseni on 100 m. Hotellis on tasuline wifi ja tubades hommikusöök Rootsi lauas.
Väga hea asukohaga lihtne kodune pansionaat asub küla keskuses peatänaval, maja lähedal on toidupood. Osades tubades on lisavoodivõimalus.

Reisi algus 21.12 14.03
Täiskasvanu 2-in. toas 995 930