SUVISED ALPID sportlik puhkus

SUVISED ALPID    sportlik puhkus
28. juuni-05. juuli
Austria
Puudub kohustuslik sportlik osa!

Zell am See on Austria üks soositumaid suviseid kuurorte, mille magnetiks on mägedest ümbritsetud kristallselge veega järv ja eemalt paistev lumine liustik.

Armsa vanalinnaga Zell am See linnake ja Zelli järv pakuvad puhkajatele rohkelt võimalusi. Järvel saab teha laevatuure või sõita ise paadi ja vesijalgrattaga. Kapruni liustikult on kenad vaated ümbritsevatele mägedele ja Austria kõrgeimale tipule Grossglocknerile. Matkahuvilised saavad siit alustada teekonda alla küla poole, suusasõbrad võivad proovida suvesuusatamist.

Suviseid sportimise võimalusi on igale maitsele. Zell am Seed ümbritsevad mäed on täis pikitud erineva pikkuse ja raskusega matkaradu. Lauge oru põhi on ideaalne paik lühemateks ja pikemateks rattamatkadeks. Kes tahab end rattaga tõeliselt proovile panna, võib vändata 2500 meetri kõrgusele Grossglockneri mäe jalamile. Golfi mängimiseks on kaks maaliliste vaadetega 18-rajalist väljakut. Tennisehuvilisi ootavad sise-ja välisväljakud. Zell am See külje all asub Alpide üks moodsamaid spaasid – Tauern Spa.

Kõikideks päevadeks pakume oma soovitused nii ratturitele kui matkajatele. Grupijuhiga jalgsimatkad suunduvad erinevatele mägedele ja liustikule. Vajadusel kasutame mäkke tõusmiseks tõstukeid, et kergendada jalavaeva. Rattaringid viivad laugetest oru põhjadest erinevatesse orgudesse.

Ratta soovitame kaasa võtta ka neil, kes pikki päevi sadulas veeta ei kavatse. Ratast on mõnus kasutada kohaliku transpordina liikumiseks järve ääres või külastades lähiümbruse huvitavaid paiku. 

Reisiplaan:
1. päev Nordica lend Tallinn-München 18.05-19.30. Bussitransfeer Zell am Seesse 205 km.  
2.-7. päev Vaheldusrikas ja sportlik puhkus.
8. päev Vaba aeg Zell am Sees. Pealelõunal bussitransfeer lennujaama. Nordica lend München-Tallinn 20.50-00.10.

 

hotell Neue Post ★★★★ www.neuepost.at HIND 1130 €
Hotell asub Zell am See vanalinnas jalakäijate tsoonis, järveni umbes 150 m. 2-in toad, soojendusega välibassein ja 600 m2 wellness-ala erinevate saunadega, tasuta wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas. Hotellis on a la carte restoran. Peretoad ja sviidid tellimisel. 

hotell Traube ★★★ www.hotel-traube.com HIND 1070 €
Hotell asub Zell am See vanalinnas jalakäijate tsoonis, järveni umbes 100 m. 2-in toad, väike saun, tasuta wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas.

Pansionaat Herzog  www.pensionherzog.at HIND 895€
Kodune külalistemaja Zell am See keskuses, järveni umbes 100 m. 2-in toad, tasuta wifi ja hommikusöök. Hinnas on ka „Zell am See – Kaprun summer card“, millega on paljud tõstukid ja atraktsioonid tasuta või soodushinnaga.

 

Hinnas sisaldub: lennupilet ja lennujaamamaksud, majutus, hommikusöögid, bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, ratta ja/või golfivarustuse transport Tallinnast sihtkohta ja tagasi, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.