ŠVEITSI ALPID JALGSIMATK

ŠVEITSI ALPID JALGSIMATK          
Kuni 6 matkapäeva
23.-30. august
Šveits

Lötschental, kitsas ja järskude nõlvadega org Wallise kantonis, pakub matkasõpradele palju nautimisvõimalusi ning parajalt põnevust. Looduslikku ja kultuurilist eripära arvestades on see paljudele avastamata org õigustatult võetud UNESCO kaitsealade nimistusse.
Loodus on siin erakordselt vaheldusrikas – suhteliselt väikesele alale mahuvad nii metsad, alpiaasad, rusunõlvad, kaljud ja liustikud, samuti mägijärved ja vahutavad jõed, peitust mängivad mägikitsed ja ümisejad. Autentsed, väikesed, mäeküljel üsna vertikaalselt paiknevad külad on asustatud rõõmsa ja lahke, kohalikku murret kõneleva rahvaga.
Igal päeval teeme kuni kaheksa tundi kestva päevamatka. Teekonnad on eriilmelised ja vaheldusrikkad. Matkad on keskmise raskusastmega. Liigume enamasti kõrgustel 1500 – 2700 m. Vajalik on hea füüsiline vorm, kuid eriettevalmistust ning tehnilist varustust vaja ei ole. Alustame hommikuti koos, kuid päeva peale on võimalik valida erineva pikkuse ja raskusastmega variante. Lõunapausid teeme enamasti mägikohvikus või sööme kaasavõetud piknikunäkse.
Reisil peatume oru vanimas, 150-aastase ajalooga autentses hotellis. Toad on kenad ning eriilmelised. Kel soovi, saab lasta pärastlõunal endale sauna soojaks kütta. Restoranis pakutakse kohalikke tooteid. Hommikusöögid on rikkalikud ning õhtusöögid maitsvad.
Kui väsimus poeb kontidesse või tekib shoppamise isu, saab võtta matkavaba päeva. All orus saab nautida mägede hingust välikohvikute terrassil või sõita rongiga läbi mäe lähedalasuvasse kena vanalinnaga Brigi linnakesse.
Tagasiteel teeme peatuse Genfi järve äärde jäävas muusikalinnas Montreux.

Hotell NEST- UND BIETSCHHORN
Hotell asub pisikeses Riedi külas. Hotellis on saun, wifi, hommikusöök Rootsi lauas ning neljal õhtul rikkalik õhtusöök.

Hind 2-in. toas 1195 €
2-in. toas Budget 1075 €
3-in. toas 1170 €

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?Reisiplaan
1. päev
Lufthansa lend Tallinn-Frankfurt-Genf 18.30-20.00/21.00-22.05.
Bussitransfeer Riedi 205 km.
2.-7. päev Päevamatkad.
8. päev 10.00 bussitransfeer lennujaama.
Paaritunnine peatus Genfi järve äärses Montreux linnas.
Lufthansa lend Zürich- Frankfurt-Tallinn 10.40-11.40/14.35-17.50.