2019 SUVEREISIDE MÜÜK ON TÄIES HOOS!

2019 SUVEREISIDE MÜÜK ON TÄIES HOOS!
reede oktoober 26th, 2018 admin

Eeloleva aasta suvereiside kalender on valmis!
Uuri kõige kohta täpsemalt suvereiside kalendrist ja vali omale meelepärane välja!

 

Eeloleval suvel on plaanis viis rattareisi Alpide eri piirkondadesse, lisaks üks kombineeritud aktiivse puhkuse reis Kitzbühelisse ja üks jalgsimatk Itaaliasse.
Rattareisidest kõige kergem on Austria-Ungari järvede reis – lauge profiil ja mitu võimalikku puhkepäeva. Kõige pikemad päevad ilma puhkepäevata on Doonau reisil, kuid ka siin puuduvad pikad tõusud. Bodensee ja Ümber Sloveenia reisid on keskmise raskusega ja vahelduva profiiliga. Nendel reisidel on võimalik soovi korral ka mägedesse vändata.
Rattareisil võib osaleda ka elektrirattaga, mis on Alpides aasta-aastalt üha populaarsem. Elektriratast saab Alpiexpressis proovida ja soovi korral reisiks rentida.

RATTAREISID ei nõua eriettevalmistust, küll aga sportlikku elustiili, et läbida päevas rattaga omas tempos keskmiselt 80 km. Rattasõidu minimaalne ja maksimaalne päevade arv on iga reisi juures eraldi näidatud. Endale sobiva tempo valib igaüks ise. Reisijuht liigub aeglasema grupiga, juhtides kõik õhtuks ööbimiskohta.
Ühes peatuspaigas veedame üks kuni kolm ööd, misjärel liigume edasi. Paaridele pakume kaheinimese tube. Reisides üksi või seltskonniti võib voodite arv toas päeviti siiski olla erinev. Kõikides majades pakutakse hommikusööki.
Rattad viiakse Tallinnast kohale autoga. Kohapealt ratast rentida pole võimalik. Osalemiseks sobib iga tehniliselt korras ratas.
Kogu oma pagasit pole vaja rattaga kaasas vedada, selleks on organiseeritud transport. Päevaks vajalik tuleb endal kaasa võtta, sest saateauto ei liigu ratturitega koos.

Matkal soovitame kanda kiivrit, kuigi see ei ole kohustuslik.

PUHKUSEREIS / sportlik puhkus sobib peredele või seltskondadele, kes otsivad vaheldust ja vabadust tegevuste valikul – matkamine, rattasõit, golf, tennis või lihtsalt rahulik rannapuhkus. Selle reisi korraldus võimaldab seltskonna liikmetel kujundada oma puhkusepäevad vastavalt igaühe soovile.
Omalt poolt pakume jalgsi- ja rattamatka võimalust koos grupijuhiga. Päevamatkadel on vajadusel lisatasu eest tõstuki- ja sissepääsu piletid.
Reisi jooksul hotelli ei vahetata. Valikus on kaks erinevat hotelli, toitlustus on vastavalt hotelli kirjeldusele.
Ratta soovitame kaasa võtta ka siis, kui te ei kavatse pikematel rattasõitudel osaleda. Ratast on mugav kasutada igapäevase liikumisvahendina. Rattad ja muu spordivarustus viiakse Tallinnast kohale autoga ja see sisaldub reisi hinnas. Kui teil ratast pole, saab seda kohapeal rentida.
Matkamiseks on head mugavad, tugevad ning sissekäidud matka- või spordijalatsid ja väike seljakott, kuhu mahub päevaks vajalik.

JALGSIMATK ei nõua eriettevalmistust, küll aga sportlikku elustiili. Päevatee pikkused on kuni 8 tundi rahulikus tempos mägedes matkamist. Mõnes kohas saab kasutada mäkke minekuks tõstukit, mille pilet on lisatasu eest.
Reisi jooksul hotelli ei vahetata, v.a. viimane öö enne tagasilendu majutume Milanos hommikusööki pakkuvas hotellis. Kohapealses valikus on kaks erinevat hotelli, toitlustus on vastavalt kirjeldusele. Ühel ööl on võimalik ööbida mägihütis. Paaridele pakume kaheinimese tube, reisides üksi või seltskonniti võib voodite arv toas siiski olla erinev. Vajalikud on mugavad, tugevad ning sissekäidud matka- või spordijalatsid ja väike seljakott.