ZILLERTAL SPORTLIK PUHKUS

ZILLERTAL SPORTLIK PUHKUS    
Reisil puudub kohustuslik sportlik osa!
22.-29. juuni
Austria

Suvi, mäed ja jaanipäev Alpides!
Tiroolis asuv Zillertal on Austria üks ilusamaid orgusid.
Lai ja lauge põhjaga päikeseküllane org pakub palju avarust. Jõudes lähemale Alpide peaahelikule, muutub org kitsamaks ja järsemaks, lõppedes Austria ühe suurema, Hintertuxi liustikuga. Rohkem kui 40 km pikkuses orus on mõnus sporti teha. Sadu kilomeetreid matkaradu on hõlpsasti ligipääsetavad, mäkke võib tõusta tõstukitega erinevatest küladest või liikuda üles-alla omal jalal. Rattaradade võrgustik ühendab kümneid lilledesse uppuvaid külakesi. Kes tahab end proovile panna võib rattaga ülesmäge ronida kasvõi lume piirini.
Soovijatel avaneb võimalus proovida suvesuusatamist. Aga miks ka mitte jaanipäeva suuskadel veeta? See on Hintertuxi liustikul normaalsus!
Lisaks on võimalik tegeleda ka märgade mägiste aladega nagu rafting ja canyoning. Viimase puhul liigutakse mööda mägijõge allavoolu, hüpeldes kivilt kivile või sumades vahutavates voogudes.
Meie hotellid asuvad Mayrhofenis, mis on suurim linn Zillertali orus ja ideaalne sõlmpunkt tänu oma kesksele asukohale. Linnas on palju pisikesi poekesi ja butiike, samuti restorane ja kohvikuid ning veekeskus. Õhtune melu on meeldivalt elav. Mitmetes restoranides võib kuulda õhtutundidel ehedat Tirooli muusikat kohalike vanahärrade esituses.
Pakume matka soovitusi ja marsruute nii ratturitele kui matkajatele. Grupijuhiga jalgsimatkad suunduvad erinevatele mägedele. Vajadusel kasutame mäkke tõusmiseks tõstukeid, et kergendada jalavaeva. Rattaringid tiirutavad mööda oru põhjas kulgevaid rattateid. Loomulikult võib minna ka mägedesse ekstreemsusi otsima.
Ratta soovitame kaasa võtta ka neil, kes pikki päevi sadulas veeta ei kavatse. Ratast on mõnus kasutada kohaliku transpordina.

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?★★★★S ELISABETHHOTEL ADULTS ONLY  
Mayrhofeni parimas hotellis on veinikeldriga restoran, baar, kaminaga lounge ja basseiniga saunakompleks, wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas, kellaviietee ja 5-käiguline gurmee-õhtusöök.
Ainult täiskasvanutele mõeldud romantiline ja eksklusiivne hotell asub küla keskel vaikses piirkonnas. Elisense SPA’s on bassein, mullivann, 7 erinevat sauna, vesivooditega puhkeruum, teebaar, jooga-ruum, raamatukogu ja kaminaga puhkeruum ning jõusaal moodsaima tehnikaga. Võimalikud erinevates stiilides toatüübid ja sviidid.
Hind 2-in. toas Authentic (30-33 m2) 1495 €


★★★★hotell NEUHAUS
Majas on restoran, baar, sise-ja välibasseiniga saunakompleks, wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök.
Hotell asub küla keskuses, kiriku ja raudteejaama vahetus läheduses. Lisaks basseinile on spaakeskuses erinevad saunad, jacuzzi ja puhkeruum. Võimalik tellida lisavoodiga tube ja sviite. Lastele soodustused lisavoodil. 1-in toa lisamaks on 140€/nädalas.
Hind 2-in. standard toas  1195 €


hotell garni GEORG PRAMSTRALLER
Majas on hommikusöök Rootsi lauas ja wifi.
Mõnusa atmosfääriga perehotell asub mugavalt peatänaval kiriku kõrval. Stiilselt sisustatud toad. Osades tubades on lisavoodi võimalus.
Hind 2-in. standard toas 895 €
Hind 2-in. rõduga toas 925 €


Reisiplaan
1. päev Air Baltic lend Tallinn-Riia-München 13.30-14.20 / 17.40-18.50.
Bussitransfeer Mayrhofenisse 185 km.
2.-7. päev Vaheldusrikas ja sportlik puhkus matkates jala ja rattaga.
8. päev Vaba aeg Mayrhofenis, pealeõnal bussitransfeer lennujaama.
Air Baltic lend München-Riia-Tallinn 19.30-22.30 / 23.15-00.05.

Hinnas sisaldub: lennupilet, pagas lennukis 20 kg + 8 kg käsipagas, valitud majutus, söögid vastavalt hotelli kirjeldusele, bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, ratta transport Tallinnast sihtkohta ja tagasi, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.