BAIERIMAA LOSSID JA JÄRVED

UUS RADA!                                        
4-7 sõidupäeva

20.-27. juuni
Saksamaa ja Austria

See reis keerutab Baieri Alpides otsides üles maalilised järved ning kõige ilusamad ja kuulsamad lossid. Põhitrass on pigem kergema profiiliga ja kulgeb oru põhjades kus kõrgeid mäekurusid ületama ei pea. Kellel siiski koormust vähe, võib suuna alati mägedesse keerata.
Alustame matka Münchenist kus veedame pika pärastlõuna ja ühe öö. Edasi suundume mööda Isari jõe kaldaid lõunapoole, tehes ringi peale kahele suurele järvele – Ammerseele ja Starnbergerseele. Samuti tiirutame mitmete piltilusate väikeste järvekeste vahel – Staffelsee, Riegsee, Grosser Ostersee, Forggensee, Alpsee, Weissensee Wörthsee jne.
Jaaniõhtu veedame Oberammergau lähedal Benediktiinikloostriga väikeses mägedevahelises külas.
Matka teises pooles tutvume Linderhofi, Neuschwansteini ja Hohenschwangau lossidega, mis on tõelised vaatamisväärsused. Samas saab külastada ka Baieri kuningate muuseumi.
Reisil väisame mitmeid rohkem või vähem tuntud linnu – Baierimaa pealinn München, Saksamaa tuntuim talikuurort Garmisch-Partenkirchen ja losside linn Füssen.
Matka lõpp-punkt on piiriäärne Austria kuurortlinn Reutte..
Baierimaa reisil pole vajadust minna rattaga tiheda liiklusega teedele. Põhiliselt liigume spetsiaalsetel rattateedel, vahel ka kruusastel pargi- ja metsateedel, samuti vähese liiklusega külavaheteedel.
Seitsmest sõidupäevast neli on kohustuslikud kui veereme järgmisse hotelli. Kolmel päeval võib teha endale sobiva rattaringi või puhata.

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


 

Reisiplaan
1. päev airBalticu lend Tallinn-München 07.20-08.50.
Rattaga lennujaamast kesklinna hotelli ca 40 km. Vaba aeg Münchenis,
2.-7. päev Liigume ratastega kuni 80 km päevas. Üle päeva on võimalik sõidupäev vahele jätta või teha endale sobiva pikkusega ring.
8. päev Bussitransfeer Müncheni lennujaama 155 km. airBalticu lend München-Tallinn 09.35-12.50.

Hind: 1220 €

Hinnas sisaldub: lennupilet, pagas lennukis 23 kg + 8 kg käsipagas, 5 ööd majutus hommikusöögiga, 2 ööd majutus 4* hotellis hommiku- ja õhtusöögiga, bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, ratta transport Tallinnast matka alguspunkti ja tagasi, pagasi vedu ööbimiskohtade vahel, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.