AUSTRIA DOONAU

UUS RADA! 
23.-29. august
6 sõidupäeva
Saksamaa, Austria ja Slovakkia

Klassikaline Doonau rattatee Passaust Bratislavasse on mõnusalt lauge profiiliga ja väga ilusa loodusega.
Austria Doonau rattareisi alustame Saksa piirilt Passaust ja lõpetame Slovakkia pealinnas Bratislavas. Reisi jooksul läbime kogu Doonau jõe Austria osa.
Kõik kuus sõidupäeva liigume mõnusalt allavoolu ja rattatee kulgeb enamuse ajast vaheldusrikkalt mõlemal pool kallast. Kohati on org väga lai, silmapiirini ulatuvate põldudega, seejärel jälle põnevalt kitsas, napilt kaljude vahele mahtudes. Teele jääb lõputu hulk piltilusaid linnu ja külasid, kirikuid ja kloostreid: Austria suuruselt kolmas linn Linz, tohutult võimsa Benediktiinide kloostriga Melk, Wachau veinipiirkond ja selle keskus Dürnstein ning Austria üks vanimaid linnu Tulln. Natuke rohkem aega võtame maailmalinnas Viinis peatumiseks.
Päevateekonnad sellel suhteliselt kergel rattareisil jäävad 80 km piiridesse, seega sobib matk suurepäraselt ka vähem harjutanud rattahuvilistele ja lastele. Suur osa rajast on asfalttee või väga heas korras peenikese kruusaga pargitee.

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


 

Reisiplaan
1. päev airBalticu lend Tallinn-München 07.20-08.50.
Bussitransfeer matka alguspunkti 160 km, edasi ca 60 km rattaga.
2.-6. päev Viis päeva liigume ratastega kuni 80 km päevas.
7. päev Vaba aeg Bratislavas. Pealelõunal bussitransfeer Viini lennujaama 65 km.
airBalticu lend Viin-Riia-Tallinn 18.45-21.40/23.15-00.05.

Hind: 995 €

Hinnas sisaldub: lennupilet, pagas lennukis 23 kg + 8 kg käsipagas, majutus hommikusöögiga, bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, ratta transport Tallinnast matka alguspunkti ja tagasi, pagasi vedu ööbimiskohtade vahel, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.