ÜMBER DOLOMIITIDE

Eelmise hooaja hitt-reisi kordus!
6-7 sõidupäeva

23.-30. august
Itaalia

Majesteetlikud teravatipulised Dolomiidid ja viinamarjaistandused ühendab tervikuks korralikult välja ehitatud rattatee.

Matka alustame Veneetsia lähistelt tõustes tasahilju lõputute põldude ja viinamarja istanduste vahelt aina kõrgemale. Edasi muutub ümbrus mägisemaks, orud kitsamaks ja neid ümbritsevad mäeseinad aina järsemaks. Kõrgeim mäehari mille ületame on 1500 m kõrgusel ja sealt edasi on reisi teine pool pidevalt kergelt alla mäge.
Sellel Itaalia matkal vändates viibid kohati nagu erinevates riikides. Lõuna-Tirool meenutab paljuski: keel, kultuur, arhitektuur, rohkem Austriat kui Itaaliat.

Laskudes tagasi „päris“ Itaaliasse, jõuame tagasi viinamarjaistanduste vahele ja lõpetame reisi palmide all Garda järve ääres.

Tuntumatest keskustest jäävad meie teele järgmine taliolümpialinn Cortina d`Ampezzo, murdmaasuusameka Dobbiaco, Lõuna-Tirooli keskus Bolzano, Trentino provintsi pealinn Trento ja kuurortlinn Riva del Garda.

Rattaga sõidetavad päevateekonnad jäävad 80 km piiridesse, kuid igaüks võib omal käel alati juurde sõita. Nädala keskel Bolzanos on ka üks puhkepäev kui igaüks võib oma päevateekonna pikkuse ise valida. Rattatee on suures osas asfaltkattega mille vahel on üksikuid kruusaseid lõike. Rajaprofiil on keskmise raskusega, hakkama saab igasuguse rattaga.
Majutused on kolmel ööl nelja tärni hotellis. Ülejäänud 4 ööd on erineva tasemega hotellides ja külalistemajades.

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Reisiplaan
1. päev airBaticu lend Tallinn-Riia-Veneetsia 05.40-06.30/07.20-09.00.
Bussitransfeer matka alguspunkti. Rattaga hotelli ca 60 km.
2.-7. päev Viis päeva liigume ratastega kuni 80 km päevas, vahepeal ühe päeva võib võtta puhkuseks.

8.päev Bussitransfeer Veneetsia lennujaama 200 km.
airBaticu lend Veneetsia-Riia-Tallinn 09.40-13.10/13.50-14.40.

Hind: 1295€

 Hinnas sisaldub:

lennupilet, pagas lennukis 23 kg + 8 kg käsipagas, majutus 2-inimese tubades, hommikusöögid, kolmel õhtul ka hotelli õhtusöök, bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, ratta transport Tallinnast matka alguspunkti ja tagasi, pagasi vedu ööbimiskohtade vahel, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.