ZILLERTAL – SPORTLIK PUHKUS

30. juuni-7. juuli                                    
6-7 matkapäeva
Austria

Sportlik puhkus tähendab mõnusat valikuvabadust oma mägise nädala planeerimisel.
Erineva pikkusega jalgsimatkad, lauged rattaringid tavarattaga või mägiteed elektrirattaga. Lisaks kohalikud hitid: canyoning, tandem-paragliding ja miks ka mitte suvesuusatamine.
Igaks päevaks saab valida endale meeldiva ja jõukohase tegevuse!
Tirooli peetakse kauneimaks piirkonnaks Austrias. Zillertal on Tirooli süda ja üks ilusamaid orgusid, vähemalt nii arvavad kohalikud.
Lai ja lauge põhjaga päikeseküllane org pakub palju avarust ja võimalusi.
Zillertalis on mõnus sportlikult aega veeta. Sadu kilomeetreid matkaradu on hõlpsasti ligipääsetavad, mäkke võib tõusta tõstukitega erinevatest küladest või liikuda üles-alla omal jalal.
Loodus on vaheldusrikas – allpool asuvad päikeselised alpiaasad, kõrgemal kaljud ning kivised matkarajad ja lumine liustikuserv. Rõõmu jagub jalutajatele ja väljakutseid julgetele ning vastupidavatele matkajatele.
Rattarajad vastavad erinevatele soovidele. Oru põhjas on mõnus laugetel teedel veereda neil, kel pole eesmärgiks tohutult higistada. Mägistele rattaradadele võib minna ennast tõsiselt proovile panema või hoopis elektriratta eeliseid nautima.
Lisaks tavapärasele matkamisele tasub proovida ka „märga matkamist“ – canyoningi. Viimase puhul liigutakse kalipsod seljas mööda mägijõge allavoolu, astudes kivilt kivile, vahelduseks ka sumades vahutavates voogudes.
Meie hotellid asuvad Mayrhofenis, mis on suurim linn Zillertali orus ja ideaalne sõlmpunkt tänu oma kesksele asukohale. Linnakeses on palju poode ja butiike, samuti restorane ning kohvikuid ja veekeskus.
Õhtune melu on meeldivalt elav. Mitmetes restoranides võib kuulda õhtutundidel ehedat Tirooli muusikat kohalike härrade esituses.
Oma ratta saab Eestist igaüks kaasa võtta ja selle transport sisaldub hinnas. Samuti on võimalik endale sobiv tava-või elektriratas kohapealt laenutada.

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


★★hotell BERGHOF
Hotellis on restoran, baar, saunakompleks, tennise- ja squashihall, jõusaal, laste mängutuba, wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök.
Hubane alpistiilis hotell, mille saunakompleksis on 4 erinevat sauna. Kõikides tubades on lisavoodi võimalus, lastele soodustused lisavoodil.
Hind 2-in. standard toas (30 m2) 1310 €
Hind 2-in. Komfort toas (36 m2) 1340 €

★★hotell garni GEORG PRAMSTRALLER
Majas on hommikusöök Rootsi lauas, külmikubaar ja wifi.
Mõnusa atmosfääriga perehotell asub mugavalt peatänaval kiriku kõrval. Osades tubades on lisavoodi võimalus.
Hind 2-in. standard toas 935 €
Hind 2-in. rõduga toas 985 €


Reisiplaan
1. päev airBalticu lend Tallinn-München 07.20-08.50.
Bussitransfeer Mayrhofenisse 195 km.
Pealelõunal seame rattad sõidukorda ja tutvume kohalike oludega.
2.-7. päev Kuus päeva grupijuhiga päevamatkad jala või rattaga, muud sportlikud tegevused.
8. päev Bussitransfeer Müncheni lennujaama 195 km.
airBalticu lend München-Tallinn 09.30-12.50.

Hinnas sisaldublennupilet, pagas lennukis 23 kg + 8 kg käsipagas, valitud majutus, söögid vastavalt hotelli kirjeldusele, bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, ratta transport Tallinnast matka alguspunkti ja tagasi, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.