HOCHKÖNIG

Hochkönigis on laiad ja hästi hooldatud rajad ning moodsad ja kiired tõstukid.
See on eelkõige austerlaste endi meelissuusakoht, kus puuduvad suured turistide hordid.  Mõnusalt väherahvastatud nõlvad sobivad eelkõige keskpärasele ja ka algajale suusatajale. Tõelist mägedehunti ootavad mõned korraliku kaldega mustad mäed, pikad metsavahelised offi-rajad ning kaljudevahelised tehnilised laskumised. Lumelauduritele on kokku kolm fun-parki. Eelmiseks talveks avati uus tõstuk, mis ühendab suusapiirkonna Maria Almi keskusega. Selle talve uuendusena asendatakse Dienteni vanim peatõstuk uhiuue gondliga.
Hotellid asuvad armsas Dienteni suusakülas mis on peitunud ilusate kõrgete mägede vahele. Otse peatänavalt viivad mugavalt mäele kaks peatõstukit, kumbki eri suunas.
Rahuliku kulgemisega küla pakub kõike talvepuhkuseks vajalikku: spordipoed ja rendid, restoranid, samuti kõrtsid ja kirik. Ööklubi huvilised saavad endale rahulikuma nädala lubada. Kui suusatamisest jõudu üle jääb, siis ca pooletunnise taksosõidu kaugusel on Gasteinertali termaalvee keskused või Saalfeldeni shopingu võimalused.

LASTE SUUSAKOOL 4.-11. jaanuari reisil!
Lastega jaanuaris Hochkönigisse tulnuil on võimalus kolmel päeval nädalas jätta laps tasuta suusakooli. Alpiexpressi esindajad tegelevad lastega kl 10.00-16.00.
Oodatud on lapsed alates viiendast eluaastast, kes oskavad vähemalt sahka sõita.
Kasuta võimalust – anna lapsele sisukas päev ja enesele veidike vaheldust!

www.hochkoenig.at

 

Mäeinfo:
Küla kõrgus 1071 m
Kõrgeim tõstuk 1900 m
Laskumisradu 150 km
Musti radu 12 km
Punaseid radu 68 km
Siniseid radu 70 km
Pikim laskumine 6.6 km
Tõstukipilet 6 päeva 278.5
Alpiexpressist ette tellides 10 eurot soodsam
Tõstuk (sünd. 2001-2003) 209.5
Tõstuk (sünd. 2004-2013) 141
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 3 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 75 km

wellnesshotell MITTERWIRT★★★★   www.hotel-mitterwirt.at   Tellimisel
Peatõstukini on 280 m, suusabussi peatus on maja ees. Majas on restoran, baar, soojendusega väli- ja sisebassein, saunakompleks, tasuta wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas, kellaviietee ja 4-käiguline õhtusöök.
Väga hea asukoht peatänaval, suuski ja saapaid saab hoida peatõstuki juures. Meie klientidelt palju kiidusõnu pälvinud hotell. Erineva suurusega toad. Lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 04.01 29.02
Täiskasvanu 2-in. toas 1390 1485

 

hotell HOCHKÖNIG   www.hotel-hochkoenig.at
Peatõstukini on 350 m, suusabussi peatus on maja ees. Hotellis on baar, restoran, väike saunakompleks, hommiku- ja õhtusöök ja tasuta wifi.
Väike, südamliku pererahvaga hubane hotell Dienteni keskuses. Kõik toad on rõduga.

Reisi algus 04.01 29.02
Täiskasvanu 2-in toas - 1325

 

apartementhotell ALMHOF & SPA★★★★   www.almhof.cc
Tõstukini on 400 m, suusabussi peatus on maja juures. Majas on 200 m2 spaa-kompleks, baar, laste mängutuba ja tasuta wifi. Hommikusöögi tellimise võimalus.
Avarad ja kena sisustusega apartemendid. Hubases spa-kompleksis on erinevad saunad, massažidušid ja puhkeruum. Võimalik tellida erineva suurusega apartemente. Iga apartemendi täpse kirjelduse ja plaani saab reisi tellides.

Reisi algus 04.01 29.02
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) hind selgumisel
Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le) hind selgumisel

 

apartemendid PORTI SPORT ja HAUS TUENTA   www.porti-ferien.com
Peatõstukini on 200 m. Saunakompleks majas Porti Sport, Tuenta kõrvalmajas. Tuentas tasuta wifi. Varustuse rendile kehtib 20%-line soodustus oma maja spordipoes.
Samale omanikule kuuluvad naabermajad. Peamajas Porti Sport on saunakompleks, kus on Soome- bio- ja aurusaun, tepidaarium, massaažidušš, puhkeruum ja tee-, mahla- ja puuviljabaar. Saunakompleks on maja külalistele tasuta. Kaasaegsed, kena sisustuse ja hästi varustatud köökidega korterid. Iga korteri täpse kirjelduse ja plaani saab reisi tellides.

Reisi algus 04.01 29.02
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 925 925
Täiskasvanu korteris (3 tuba 5-le) - 870
Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le) - 835

 

külalistemaja OTTINO ANNEMARIE
Peatõstukini on 450 m, suusabussi peatus on maja ees. Majas on hommikusöök.
Soodsa hinnaga kodune külalistemaja Dienteni keskuses.

Reisi algus 04.01 29.02
Täiskasvanu 1- või 2-in toas 845 -