HOCHKÖNIG

Hochkönigis on laiad ja hästi hooldatud rajad ning moodsad ja kiired tõstukid.
See on eelkõige austerlaste endi meelissuusakoht, kus puuduvad suured turistide hordid.  Mõnusalt väherahvastatud nõlvad sobivad eelkõige keskpärasele ja ka algajale suusatajale. Tõelist mägedehunti ootavad mõned korraliku kaldega mustad mäed, pikad metsavahelised offi-rajad ning kaljudevahelised tehnilised laskumised. Lumelauduritele on kokku kolm fun-parki. Käesolevaks talveks avatakse uus tõstuk, mis ühendab suusapiirkonna Maria Almi keskusega.
Hotellid asuvad armsas Dienteni suusakülas mis on peitunud ilusate kõrgete mägede vahele. Otse peatänavalt viivad mugavalt mäele kaks peatõstukit, kumbki eri suunas.
Rahuliku kulgemisega küla pakub kõike talvepuhkuseks vajalikku: spordipoed ja rendid, restoranid, samuti kõrtsid ja kirik. Ööklubi huvilised saavad endale rahulikuma nädala lubada. Kui suusatamisest jõudu üle jääb, siis ca pooletunnise taksosõidu kaugusel on Gasteinertali termaalvee keskused või Saalfeldeni shopingu võimalused.

www.hochkoenig.at

 

Mäeinfo:
Küla kõrgus 1071 m
Kõrgeim tõstuk 1900 m
Laskumisradu 150 km
Musti radu 12 km
Punaseid radu 68 km
Siniseid radu 70 km
Pikim laskumine 6.6 km
Tõstukipilet 6 päeva 259.5
Tõstuk (sünd. 2000-2002) 195.5
Tõstuk (sünd. 2003-2012) 131.5
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 3 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 75 km

wellnesshotell MITTERWIRT★★★★ www.hotel-mitterwirt.at   Tellimisel
Peatõstukiteni on 150 ja 450 m, suusabussi peatus on maja ees. Majas on restoran, baar, soojendusega väli- ja sisebassein, saunakompleks, tasuta wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas, oode ja 4-käiguline õhtusöök.
Väga hea asukoht peatänaval, suuski ja saapaid saab hoida peatõstuki juures. Meie klientidelt palju kiidusõnu pälvinud hotell. Erineva suurusega toad. Lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 12.01
Täiskasvanu 2-in. toas 1390

 

hotell HOCHKÖNIG   www.hotel-hochkoenig.at
Peatõstukiteni on 200 m ja 500 m, suusabussi peatus on maja ees. Hotellis on baar, restoran, väike saunakompleks, hommiku- ja õhtusöök ja tasuta wifi.
Väike, südamliku pererahvaga hubane hotell Dienteni keskuses. Kõik toad on rõduga.

Reisi algus 12.01
Täiskasvanu 2-in toas 1255

 

apartemendid PORTI SPORT, HAUS TUENTA ja BLUMENHAUS   www.porti-ferien.com
Peatõstukiteni on 50-300 m. Saunakompleks on majas Porti Sport. Tuentas on tasuta wifi. Varustuse rendile kehtib 20%-line soodustus oma maja spordipoes.
Samale omanikule kuuluvad naabermajad. Peamajas Porti Sport on saunakompleks, kus on Soome- bio- ja aurusaun, tepidaarium, massaažidušš, puhkeruum ja tee-, mahla- ja puuviljabaar. Saunakompleks on kõigi kolme maja külalistele tasuta. Kaasaegsed, kena sisustuse ja hästi varustatud köökidega korterid. Iga korteri täpse kirjelduse ja plaani saab reisi tellides.

Reisi algus 12.01
Täiskasvanu korteris (2 tuba 2-le) 960
Täiskasvanu korteris (2 tuba 3-le) 850
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 935
Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le) 840

 

külalistemaja OTTINO ANNEMARIE
Peatõstukiteni on 150 ja 450 m, suusabussi peatus on maja ees. Majas on hommikusöök.
Soodsa hinnaga kodune külalistemaja Dienteni keskuses.

Reisi algus 12.01
Täiskasvanu 1- või 2-in toas 825