ISCHGL

Ischgl on ilus suusaküla, siin on unustamatu after-ski ja alati head lumeolud. See Tirooli eliitkuurort meelitab kokku melu ja pidu armastavaid suusatajaid ja laudureid. Mäesuusaportaalis Ski Plaza tunnistati Ischgl 2019 aastal parimaks suusakuurortiks!
Ischgl asub Tirooli Alpide lumerikkaimas piirkonnas, kus suusarajad laiuvad üle mäeahelike nii Austria kui ka Šveitsi territooriumile. Lumevaesust pole Ischglis karta, ca 90% suusaradadest on kõrgemal kui 2000 meetrit ning töövalmis on umbes 600 lumekahurit. Kogu suusapiirkonnas on palju mõnusaid mäekohvikuid. Avaratel mäekülgedel ja tuulevaiksetes oru põhjades unustavad päikeselise ilmaga tuhanded inimesed end tundideks lamamistoolidesse.
Kenas tiroolipärases külas on palju poode ning tuntud ja legendaarseid after-ski baare, mis peale suusapäeva lõppu lausa neelavad inimesed endasse. Kellel jaksu üle jääb, võib õhtut pikendada arvukates ööklubides või nautida suurepärast Austria kööki erinevates restoranides. Peatänav on autovaba, kõik vajalik on kohe käe-jala juures.
Mõnusalt võib lõõgastuda spordikompleksis Silvretta Center, kus on erinevad saunad, ujula, keeglisaal ja restoran. Kuulus on ka Ischgli 7 km pikkune kelgurada, kus ehtsate Tirooli puukelkudega laskumisel on kõrguste vahe pea 1000 m.

 www.ischgl.com

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1377 m
Kõrgeim tõstuk 2872 m
Laskumisradu 238 km
Musti radu + ski route 49 km
Punaseid radu 142 km
Siniseid radu 47 km
Pikim laskumine 11 km
Tõstukipilet 6 päeva 267
Tõstuk (10-17 a) 162
Tõstuk (al 61 a) 241
Alla 10-aastane laps koos vanemaga tasuta!
Pileti hinnas sisaldub deposiit 5 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 260 km

hotell ELIZABETH ARTHOTEL★★★★★   www.elizabeth.at   Tellimisel
Tõstukijaam on hotelli ees. Majas on restoranid, baarid, basseiniga saunakompleks, jõusaal, wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja gurmee-õhtusöök „Fine Dining“.
Luksuslik viietärnihotell Ischgli keskuses tõstukijaama kõrval. Hotelli kaunistab enam kui 120 kunstiteost Austria- ja naabermaade noorema generatsiooni kunstnike loomingust. Moodsalt sisustatud avarad toad ja sviidid pakuvad parimaid ööbimisvõimalusi. Eksklusiivses spaa-kompleksis on erinevad saunad, sisebassein, baar, fitness-stuudio. Lisatasu eest iluhoolitsused. After-ski meeleolu loovad legendaarsed tantsijannad Schatzi baaris!

Reisi algus 15.02 07.03
Täiskasvanu 2-in. toas Superior 3090 3090

 

hotell SOLARIA★★★★   www.solaria.at   Tellimisel
Tõstukini on 200 m. Majas on restoranid, baar, basseiniga saunakompleks, jõusaal, wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja 5-käiguline õhtusöök. Kõrgetasemeline, stiilse sisekujunduse ja atmosfääriga hotell Ischgli keskuses. Saunakompleksis on erinevad saunad ja puhkeruum, fitness-saal, lisatasu eest iluhoolitsused. Võimalikud on erinevad toatüübid.

Reisi algus 15.02 07.03
Täiskasvanu 2-in. toas Alpenrose 2190 2485

 

garni hotell DANIEL★★★★   www.hotel-daniel.at
Tõstukini on 500 m. Majas on baar, saunakompleks, wifi ja rikkalik hommikusöök Rootsi lauas.
Külalislahke pererahvaga hotell asub küla keskuse rahulikumas piirkonnas. Hoone kõrval on veekeskus Silvretta Center. Hotelli saunakompleksis on erinevad saunad ning puhkeruum. Osad toad on rõduga.

Reisi algus 15.02 07.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1395 1360

 

garni hotell PANORAMA★★★   www.panorama-ischgl.at
Tõstukini on 200 m. Majas on saunakompleks, wifi ja hommikusöök Rootsi lauas.
Kodune modernne hotell asub küla keskuses peatõstuki lähedal. Maja lähedal on toidupood ja restoranid. Saunakompleksis on Soome- ja biosaun ning puhkeruum. Enamus tube lisavoodi võimalusega.

Reisi algus 15.02 07.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1195 1170

 

Apartementhotell BEL-AMI   www.bel-ami.at   Tellimisel
Tõstukini on 750 m. Majas on 5 erineva suurusega korterit, Soome saun, wifi.
Hubane ja hea tagasisidega apartementhotell asub Ischgli küla servas rahulikul kõrvaltänaval. Majas on Soome saun ja puhkeruum. Hea planeeringuga 2-6 inimese korterites on 1-2 magamistuba, hästivarustatud köök, söögi- ja elutuba. Täpse korteri plaani ja kirjelduse saab reisi tellides. Võimalik hoiustada tõstuki juures suusa- ja lumelauavarustust soodushinnaga 12 eurot nädal.

Reisi algus 15.02 07.03
Täiskasvanu korteris TOP 5 (3 tuba 6-le) 955 955