KITZBÜHEL

SPORTLIK PUHKUS 
Kuni 7 matkapäeva
27. juuni – 04. juuli
Austria
Ratta- ja matkareis, puudub kohustuslik sportlik osa!

Kitzbühel on Austria üks soositumaid aastaringseid kuurorte, mille magnetiks on pilt-ilus vanalinn, linna ümbritsevad mäed ja naabruses asuv sooja vee ja õitsevate vesiroosidega mägijärv.
Armsa vanalinnaga Kitzbühel, oma võrratu ümbritseva loodusega, pakub puhkajatele erinevaid võimalusi. Linnas on palju pisikesi poekesi ja butiike, samuti restorane ja kohvikuid ning veekeskus. Ümber linna kõrguvatel mägedel on rohkelt matkaradasid ning piki orgusid kulgevad mõnusad rattateed. Linna lähiümbruses on mitu golfi keskust. Tennisehuvilisi ootavad sise-ja välisväljakud. Läheduses asuv sooja veega Schwarzsee järv annab ideaalse võimaluse looduses lõõgastuda. Külastamist väärib ka üle 400 liigiga Alpi lillede aed.
Pakume matka soovitusi ja marsruute nii ratturitele kui matkajatele. Grupijuhiga jalgsimatkad suunduvad erinevatele mägedele. Vajadusel kasutame mäkke tõusmiseks tõstukeid, et kergendada jalavaeva. Rattaringid viivad mööda oru põhjas kulgevaid rattateid erinevatesse naaberorgudesse. Oru põhja laugetelt rattateedelt võib minna ka mägedesse rohkem kui 1000 meetriseid tõususid vallutama.
Ratta soovitame kaasa võtta ka neil, kes pikki päevi sadulas veeta ei kavatse. Ratast on mõnus kasutada kohaliku transpordina liikumiseks näiteks järve äärde või külastades lähiümbruse huvitavaid paiku.

 

★★★★hotell Schweizerhof   HIND 1235 €
Hotell asub Kitzbüheli keskuses. Swarzsee järv on pooletunnise jalutuskäigu kaugusel. Hotellis on sisebasseini- ja erinevate saunadega saunakompleks, tasuta wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ning 4-käiguline õhtusöök. www.hotel-schweizerhof.at

★★★hotell Schmidinger   HIND 895 €
Ilus ja hubane pansionaat asub Kitzbüheli rahulikus osas, vanalinnast ca 5 minuti ja Schwarzsee järvest ca pooletunnise jalutuskäigu kaugusel. Hotellis on tasuta wifi ja hommikusöök Rootsi lauas. www.schmidinger.cc

 

Reisiplaan
1. päev Air Balticu lend Tallinn-Riia-München 05.55-06.40/07.45-08.55.
Bussitransfeer Kitzbühelisse 160 km. vaba aeg.
2.-7. päev Vaheldusrikas ja sportlik puhkus
8.päev Vaba aeg Kitzbühelis. Pealelõunal bussitransfeer lennujaama.
Air Balticu lend München-Riia-Tallinn 19.30-22.30/23.10-23.59.