LES 2 ALPES

Alpide üks suurimaid suusatõstukitega liustikke ja ilus elavaloomuline küla meelitavad siia suusasõpru mitte ainult Prantsusmaalt.
Les 2 Alpes’i enamus suusanõlvasid paiknevad kahest kilomeetrist kõrgemal laugetel ja päikeselistel platoodel. Metsapiirist ülalpool leiab endale sobiva raja igaüks. Võimsa kogemuse kõrgusest ja avarusest annab üle 3500 meetrise tipuga suur liustiku piirkond. Siin on mõnusalt lauged rajad ja alati perfektsed lumeolud. Hea ilmaga on nägemisulatuses üle Alpide paistev Mont Blanci valge müts. Ekstreemsemate radade otsijad pääsevad väikese lisatasu eest üle mäeharja offi sõitjate paradiisi La Grave`i metsikutele nõlvadele.
Mäel on mitmeid hea Prantsuse köögiga restorane kui ka lihtsamaid lõunasöögikohti. Päevale saab ilusa punkti panna mäel olevatel apres-ski terrassidel, kust loojuva päikese saatel alla külla laskuda. Oru põhjas paiknevas pikaks venitatud külas on nii suuri poode ja väiksed butiike, erinevaid restorane, eht prantslaslikke veinilokaale kui ka britilikke õllebaare ja ööklubisid.
6-päeva tõstukipileti hinnas sisaldub küla ujula ja uisuväljaku külastamine.

www.les2alpes.com

VT VIDEO!

Mäeinfo:
Küla kõrgus 1600 m
Kõrgeim tõstuk 3568 m
Laskumisradu 225 km
Musti radu 40 km
Punaseid radu 110 km
Siniseid radu 75 km
Pikim laskumine 16 km
Tõstukipilet 6 päeva 252
Tõstuk (5-12 a) 202
Tõstuk (65-71 a) 232
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 2 eurot.
Laenutus 6 päeva:
ainult suusad/laud al 80
kogu komplekt al 100

Lend:
Vaata lennuinfot siin
Genfi lennujaam (GVA) 180 km

hotell CHALET MOUNIER★★★  www.chalet-mounier.com/en   Tellimisel
Tõstukini on 150 m. Küla esindushotellis on kaks gurmeerestorani, kaminaga baar, basseiniga spaa-kompleks, wifi, hommikusöök rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök.
Pika ajalooga hubane chalet’ stiilis hotell, mille sisustuses on kasutatud palju elegantset heledat puitu. Klientidelt kiidusõnu pälvinud hotelli restoranile lisaks on seal ka tippkokkadega à la carte restoran Le P’tit Polyte, mille köögis pannakse rõhku värskele kohalikule toorainele. Hotellil on muljetavaldav veinikelder. Võimalikud on erinevad toatüübid, lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 24.03             
Täiskasvanu 2-in. toas Diablotine 1470

 

hotell LE SOULEIL’OR★★★  www.le-souleil-or.fr
Tõstuk on maja kõrval. Majas on restoran, baar, aurusaun ja mullivann, wifi ja hommikusöök rootsi lauas. Õhtusöök tellimisel 160 eurot nädalas.
Väga hea asukohaga ilus chalet’ stiilis hotell küla keskuses vaikses piirkonnas. Õhtusööki pakutakse gurmee köögiga restoranis Le Shakisky, kaminaga baaris on mõnel õhtul elav muusika. Võimalik tellida suuremaid peretube, lastele on soodustused lisavoodil.

Reisi algus 24.03
Täiskasvanu 2-in. standard toas 1070

 

apartementhotell CORTINA★★★★ www.2alpes-lodge.com/en/residence-le-cortina.html
Tõstukini on 100 m. Majas on saunakompleks ja tasuline wifi.
Peatänaval asuv apartementhotell. Saunakompleksis on mullivann, Soome- ja aurusaun. Savoie stiilis sisustatud kenad apartemendid, kus on täisvarustuses kööginurk. Võimalik tellida kuni 10-in. apartemente. Täpsema kirjelduse saab reisi tellides. Saabumisel tuleb tasuda deposiit 300-600€.

Reisi algus 24.03
Täiskasvanu stuudios 2-le hind lisandub jooksvalt
Täiskasvanu korteris (2 tuba 4-le) hind lisandub jooksvalt

 

apartementhotell RESIDENCE ALBA★★★
Tõstukini on 50 m. Peatõstuk on kahe bussipeatuse kaugusel, bussipeatuseni on  50 m. Majas on tasuline wifi.
Kaasaegsed ja kena sisustusega apartemendid. Võimalik tellida kuni 10-in. kortereid. Täpsema kirjelduse saab reisi tellides. Saabumisel tuleb tasuda deposiit 600€.

Reisi algus 24.03
Täiskasvanu korteris (2 tuba 4-le) 880
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 980
Täiskasvanu korteris (4 tuba 6-le) 870

 

hotell L’ORÈE DES PISTES★★  www.belambra.fr/club-les-deux-alpes-l-oree-des-pistes/hiver
Tõstuk on maja kõrval. Majas on restoran, baar, wifi, hommiku- ja õhtusöök.
Parima asukohaga maja peatõstuki kõrval. Hiljuti renoveeritud lihtsa sisustusega, kuid väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Õhtusöögi hinna sisse kuulub kohalik punane ja roosa vein. Võimalikud erineva suurusega toad.

Reisi algus 24.03      
Täiskasvanu 2-in. toas 1070