MONTEROSA

Monterosa Ski`d nimetatakse Euroopa hästihoitud saladuseks. Rahvusvaheliselt vähetuntud suusapiirkond on kohalike suur lemmik.
Kõrged ja avarad, kaunite vaadetega nõlvad asuvad Euroopa kõrguselt teise, Monterosa mäemassiivi jalamil. Siinseks plussiks on tänu väiksele sõitjate hulgale kuni õhtuni väga heas korras püsivad rajad. Piirkond sobib kõigile, nii kesktasemel sõitjatele, algajatele kui ekspertidele. Monterosat kutsutakse off-piste paradiisiks, sest siin on sobivate lumeolude korral palju nautimisvõimalusi ka raja kõrval sõitmiseks.
Alpiexpressi majutused on piirkonna elavaimas väikeses Champoluci külas. Sõbraliku atmosfääriga Champoluc oma sundimatu õhkkonnaga on hea vaheldus tavapärastele lärmakatele turismikuurorditele. Monterosa on tõeline suusamõnude nautimise koht, suurt ja kärarikast after-ski`d siit otsida ei tasu. See on ideaalne paik sõprade või perega isekeskis sportliku puhkuse veetmiseks. Paar aastat tagasi avati Champolucis moderne, erinevate basseinide- ning saunadega SPA keskus. Kohalikud on eht-itaallaslikult väga vahetud ning abivalmid. Nendega ka esmakordselt suheldes tunned end hea, kaua küllaoodatud sõbrana. Külas on parajal hulgal häid restorane, valikus nii itaalia, prantsuse kui briti köök, mõni pubi ja baar.

www.monterosa-ski.com

Mäeinfo:
Küla kõrgus 1579 m
Kõrgeim tõstuk 3275 m
Laskumisradu 180 km
Musti radu 17 km
Punaseid radu 117 km
Siniseid radu 46 km
Pikim laskumine 10 km 
Tõstukipilet 6 päeva 227*
Tõstuk (sünd. 01.11.99-31.10.03) 200*
Tõstuk (sünd. 01.11.03-31.10.09) 145*
Tõstuk (sünd. 31.10.37-30.05.53) 200*
*Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 5 eurot.
Eelmise aasta hinnad!
Alla 14-a lastel on kohustus kanda kiivrit!
Genfi lennujaam (GVA) 214 km

*Hotellide valiku ja hinnad lisame jooksvalt juunikuu jooksul

hotell MASCOGNAZ★★★★   www.hotelleriedemascognaz.com   Tellimisel
Tõstukini on 3 km. Hotellikompleksis on 2 restorani, basseiniga saunakompleks, mullivann, wifi, hommikusöök rootsi lauas ja rikkalik õhtusöök. Hinnas sisaldub mootorsaani või maastikuautoga transfeer Champoluci külla ning suusa- ja saapahoid tõstuki juures.
Unikaalne ja luksuslik, ajaloolises stiilis renoveeritud hotellikompleks asub Champolucist ca 2 km kaugusel, vanas Walserite külas, keset lumiseid nõlvu. Kompleks koosneb chalet`dest. Võimalikud on erineva suurusega toad.

Reisi algus 10.03
Täiskasvanu 2-in. toas Classic 1515

 

hotell BELLEVUE★★★   www.hotelbellevuechampoluc.com
Tõstukini on 400 m. Majas on restoran, baar, saunakompleks, mullivann, internet, hommikusöök rootsi lauas ja rikkalik õhtusöök.
Kena ja sõbraliku pererahvaga hotell asub küla keskuses. Hotell on pälvinud palju kiidusõnu meie klientidelt! Võimalikud on erineva suurusega toad.

Reisi algus 10.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1210
Täiskasvanu 3-in. toas 1145

 

hotell LES COUPOLES★★★   www.lescoupoles.com
Tõstukini on 500 m. Majas on baar, väikese basseiniga saun, internet, hommikusöök rootsi lauas. Hinnas sisaldub suusa- ja saapahoid tõstukijaama juures.
Kena hotell asub küla keskuses. Kõikides tubades ja korterites on väike kööginurk.

Reisi algus 10.03
Täiskasvanu 2-in. kööginurgaga toas 1075
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 1060

 

Apartemendid Champoluci keskuses
Tõstukini on sõltuvalt korterist 100-600 m.
Lihtsates ja kenades erineva suurusega korterites on kööginurk ja kõik vajalik toidu valmistamiseks. Iga korteri täpse kirjelduse ja hinna saab reisi tellides. Hind sõltub reisijate arvust ja korteri suurusest. Hinnas sisaldub suusa- ja saapahoid tõstukijaama kõrval.

Reisi algus 10.03
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 895
Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le) 790