MORZINE

12 suusakülast koosnev ülisuur Portes du Soleil suusapiirkond on ideaalne neile, kes naudivad matkamist, et liueldes läbida pikki vahemaid.
Portes du Soleil ehk Päikeseväravad laiub piiriüleselt nii Prantsusmaal kui Šveitsis, olles maailma vanim kahe riigi territooriumil paiknev suusakeskus. Päikeseväravad pikendas mõningaid suusaradu ning kasvas tänu sellele möödunud hooajaks lausa 50 km jagu. Suurem osa siinseid nõlvu on omavahel ühenduses. Morzine`st päeva alustades on võimalik piirkonda avastama minna nii päri- kui vastupäeva. Selge ilma korral paistavad kätte nii Mont Blanci valge tipp kui ka Genfi järv. Päikeseväravad pakuvad puudrihuntidele heade lumeolude korral tohutuid sõiduvõimalusi. Piirkonnas on kokku tervelt 30 parki, paljud neist asuvad mõnusalt Morzine`i lähedal. Lastele on mitmeid toredaid fun slope.
Morzine on armas saginat täis linnake, mis paljuski orienteeritud peredele, seetõttu leidub siin tegemist ka peale suusapäeva. Külas on mitu uisuväljakut, veekeskus basseinide ja saunadega, keskväljakul laste lemmik – karussell. Palju on häid ja omanäolisi restorane. Baare on mitmeid ning igale maitsele. Ostuhuviliste rõõmuks on siin tavalisest enam kaupluseid.
Päeva lõpetamiseks ideaalsed päikeseliste terrassidega pubid on olemas nii mäel kui külas, mitmes neist kõlab elav muusika. Teenindav personal on väga sõbralik ning kõneleb meelsasti ka inglise keelt.
Sobilike lumeolude korral kodunõlval kehtiva mäepiletiga õhtuse suusatamise võimalus.

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1000 m
Kõrgeim tõstuk 2466 m
Laskumisradu 650 km
Musti radu 100 km
Punaseid radu 380 km
Siniseid radu 170 km
Pikim laskumine 11 km
Tõstukipilet 6 päeva 288
Tõstuk (5-15 a) 217
Tõstuk (16-19 a) 260
Tõstuk (al 65 a) 260
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 3 eurot.
Genfi lennujaam (GVA) 85 km

hotell LE SAMOYEDE★★★★   www.hotel-lesamoyede.com  Tellimisel
Tõstukini on 150 m. Majas on restoran, baar, Soome- ja aurusaun, jacuzzi, puhkeala, wifi, hommikusöök Rootsi lauas ja 5-käiguline õhtusöök.
Väga hea asukohaga kena hotell küla keskväljakul. Lühike maa küla mõlema tõstukini. Kenadest rõdu või terrassiga tubadest avanevad vaated külale ja mägedele. Hiljuti on valminud deluxe tüüpi toad ja sviit.

Reisi algus 22.02 29.02
Täiskasvanu 2-in. toas Standard 3095 2640

 

hotell CHAMPS FLEURIS★★★★   www.hotel-champs-fleuris.com   Tellimisel
Tõstukini on 20 m. Majas on kaks restorani, baar, spaa, kus on soojendusega välibassein, jacuzzi, saun, jõusaal, wifi, hommikusöök Rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök.
Kena ja kodune, sõbraliku ning abivalmis pererahvaga ja väga hea asukohaga hotell suusanõlvade ning Pleney tõstuki kõrval. Meie klientidelt on kiidusõnu pälvinud nii maja kui maitsev hommikusöök ja mitmekesine õhtusöök. Kenades rõdu ja mäevaatega tubades on lisavoodi võimalus.

Reisi algus 22.02 29.02
Täiskasvanu 2-in. toas Classique - 1710
Täiskasvanu 2-in. toas Superieure 2065 2065

 

hotell LA BERGERIE★★★★   www.hotel-bergerie.com   Tellimisel
Tõstukini on 200 m. Majas on baar, soojendusega välibassein, saun, wifi, hommikusöök Rootsi lauas.
Meie klientidelt kiidusõnu pälvinud kena ja tõeliselt hubane sõbraliku pererahvaga hotell küla keskuses. Tubades on hästivarustatud kööginurk ning suuremates ka rõdu.

Reisi algus 22.02 29.02
Täiskasvanu 2-in. toas „S“ 1950 1935

 

hotell L`EQUIPE★★★   www.hotelequipe.fr
Tõstukini on 20 m. Majas on restoran, baar, saun, bassein, jacuzzi, jõusaal, piljard ja lauatennise lauad, wifi, hommikusöök Rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök.
Väga hea asukohaga hotell suusanõlvade ja Pleney tõstuki vastas. Meie klientidelt kiidusõnu pälvinud sõbraliku pererahvaga autentne chalet` stiilis hotell. Rõduga toad on vaatega nõlvadele või linnale, osades on lisavoodi võimalus.

Reisi algus 22.02 29.02
Täiskasvanu 2-in. Tradition toas (ca 20m2) - 1420
Täiskasvanu 2-in. Prestige toas (ca 30m2) - 1530

 

hotell LE TREMPLIN★★★   www.hotel-tremplin.com
Tõstukini on 10 m. Majas on restoran, baar, saun, aurusaun, wifi, hommikusöök. Õhtusöök soovi korral lisatasu eest 30€/päevas.
Väga hea asukohaga lihtne noorusliku atmosfäriga hotell suusanõlvade ja Pleney tõstuki vastas. Hotelli terrass on populaarsete Morzine`i elava muusikaga après ski pidude toimumispaik. Lihtsad pigem väikesed ühe- kuni neljainimese toad on renoveeritud. Mõnedes tubades on rõdu.

Reisi algus 22.02 29.02
Täiskasvanu 2-in. väikses toas 1395 1395

 

hotell L`IGLOO★★★   www.hoteligloo-morzine.com
Tõstukini on 200 m. Majas on Soome- ja aurusaun, väike jõusaal, wifi ja hommikusöök Rootsi lauas.
Hea asukohaga lihtne hotell. Lühike maa küla mõlema tõstukini. Majas on nii hotellitoad kui ka 2-4 in. stuudiod. Stuudiotes on väike värskelt renoveeritud kööginurk. Hotellitubades võimalik kaks eraldi voodit. Maja kõigile elanikele on ühiskasutuseks mõeldud hästivarustatud köök. Kenades hiljuti renoveeritud kahe- kuni neljainimese tubades on rõdu.

Reisi algus 22.02 29.02
Täiskasvanu 2-in. toas 1320 1320

 

korterelamud Morzine`i keskuses
Tõstukini on sõltuvalt korterist 20-600 m.
Hea asukohaga kenad ja Prantsusmaa kohta ruumikad korterid küla keskuses. Korterid on erineva suuruse ja sisustusega, enamjaolt ühe-inimese vooditega, mõnes magamistoas võib olla ka nari. Kõikides korterites on kööginurk, enamikes TV või selle tellimise võimalus. Iga korteri täpse kirjelduse, fotod ja hinna saab reisi tellides. Hind sõltub reisijate arvust ja korteri suurusest. Saabumisel tuleb tasuda tagatiseks deposiit.

Reisi algus 22.02 29.02
Täiskasvanu korteris (stuudio 2-le) 1095 1035
Täiskasvanu korteris (3 tuba 5-le) 1035 935
Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le) 945 845