ST. ANTON

Austria parimad lumeolud ja suurepärased mäereljeefid, ilus suusaküla, kirev rahvusvaheline seltskond, palju tõelisi mäehunte ja unustamatu after-ski – need on rohkem kui 100 aasta vanuse suusaparadiisi märksõnad!
St. Anton on Austria mäesuusatamise sünnikoht, mis asub Austria lumerikkaimas piirkonnas ja ühendab omavahel mitmed tuntud mägikülad, moodustades legendaarse Arlbergi suusaregiooni. Piirkond on tuntud kerge ja värske puuderlume poolest. See on parim, mis Austrias leida: võimsad panoraamvaated, ülisuur radade valik ja piiramatud off-piste võimalused. St. Antonist on kiire tõstukiühendus ka Stubeni ning Lechi-Zürsi nõlvadega, millega veel mõned aastad varem ühendati Warthi nõlvad. Suuremat tõstukitega ühendatud suusakeskust Austrias ei ole!
St. Antoni suusapäevad lõppevad tavaliselt mäenõlval rahvarohketes elava muusikaga after-ski pubides. Pidu saab hoo sisse juba kella kolmest päeval ning alles õhtupimeduses kihutatakse alla küla poole. Piki küla kulgev peatänav on ümbritsetud stiilsete hotellide, erinevate restoranide, pubide ja poodidega ning on enamjaolt jalakäijate käsutuses. St. Antonis on ka modernne sauna-, spordi- ja vabaaja kompleks Arlberg-well.com ning kaasaegne tennisehall.

www.stantonamarlberg.com

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


 
Mäeinfo:
Küla kõrgus 1304 m
Kõrgeim tõstuk 2811 m
Laskumisradu 305 km
Musti radu 55 km
Punaseid radu 140 km
Siniseid radu 145 km
Off-piste rajad 200 km
Pikim laskumine 9 km
Tõstukipilet 6 päeva 318
Tõstuk (sünd. 2001-2004) 275
Tõstuk (sünd. 2005-2012) 193
Tõstuk (sünd. 1946 ja varem) 162
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 5 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 255 km

hotell ALTE POST★★★★S   www.hotel-alte-post.at   Tellimisel
Majas on restoranid, baar, basseiniga saunakompleks, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja gourmet-õhtusöök. Tõstuk 250 m.
Väga hea asukohaga St.Antoni esindushotell jalakäijate tsoonis. 1000m2 suuruses saunakompleksis on erinevad saunad, fitness-saal, bassein ja puhkealad, rikkalik valik iluhoolitsusi on lisatasu eest. Võimalus tellida erinevaid toatüüpe ja sviite.

Reisi algus 06.03
Täiskasvanu 2-in. toas 2575

 

hotell GRIESHOF★★★★  www.grieshof.com   Tellimisel
Majas on restoran, baar, basseiniga saunakompleks, wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök. Tõstuk 500 m.
Meie klientidelt kiidusõnu pälvinud alpistiilis hotell asub keskuses, vaiksel tänaval. Saunakompleksis on bassein, mullivann, infrapuna-, auru- ja Soome saun. Massaaž ja solaarium on lisatasu eest. Tasuta suusahoid peatõstuki all. Lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 06.03
Täiskasvanu 2-in. toas Classic 1875

 

hotell SKIHOTEL GALZIG★★★★  www.skihotelgalzig.at   Tellimisel
Majas on lounge ja baar, saunakompleks, wifi ja rikkalik hommikusöök Rootsi lauas. Tõstuk 50 m.
Väga hea atmosfääriga modernne hotell peatõstuk Galzigbahn`i ja jalakäijate tsooni lähedal. Võimalus suusatada majani. Saunakompleksis on erinevad saunad, aroomituba ning lisatasu eest massaaž ja solaarium. Lisavoodi ning eraldi voodite võimalus.

Reisi algus 06.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1695

 

garni hotell MONTFORT★★★  www.hotelmontfort.com
Majas on restoran, saunakompleks, wifi ja hommikusöök Rootsi lauas. Tõstuk 500 m.
Hea asukohaga hotell St. Antoni peatänaval kiriku ja jalakäijate tsooni vahelisel alal. Tasuta suusahoid peatõstuki juures. Saunakompleksis on auru-, infrapuna ja Soome saun. Osades tubades on lisavoodi võimalus.

Reisi algus 06.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1275

 

Külalistemaja TANUN  www.haus-tanun.at
Majas on wifi ja hommikusöök Rootsi lauas. Tõstuk 150 m.
Väga hea asukohaga omanäoline külalistemaja peatõstuki lähedal. Maja sisekujundust ehivad Austria kaasaegsete kunstnike maalid.

Reisi algus 06.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1175
Täiskasvanu 1-in. toas 1215

 

külalistemaja BERGKRISTALL★★★ www.zimmer-st-anton.at
Tõstukini on 500 m. Majas on Soome- ja aurusaun, wifi ja hommikusöök Rootsi lauas.
Hea asukohaga keskuse hotell. Saunad on avatud kolm korda nädalas. Erinevad toatüübid, osades tubades on lisavoodi võimalus.

Reisi algus 06.03
Täiskasvanu 2-in. toas 1255

 

 

külalistemaja DAS ELISABETH  www.das-elisabeth-arlberg.at
Tõstukini on 400 m, suusabussi peatus on maja juures. Majas on hommikusöök ja wifi.
Traditsiooniline Austria külalistemaja, mis asub rahulikus piirkonnas. Tasuta suusavarustuse hoidmise võimalus Rendl tõstuki juures.

Reisi algus 06.03
Täiskasvanu 2-in. toas hind selgumisel
Täiskasvanu 1-in. toas hind selgumisel

 

külalistemaja SCHOLLBERG★★★   www.schollberg.at
Tõstukini on 400 m, suusabussi peatus on maja juures. Majas on wifi, tasuta suusa- ja saapahoid Rendli tõstuki juures. 2- ja 1-in tubades hommikusöök Rootsi lauas, apartemendid ilma söökideta.
Traditsiooniline Austria külalistemaja, mis asub rahulikus piirkonnas. Võimalus valida erinevaid apartemente ja tube. Apartementides on köök, hommikusöögi saab lisatasu eest juurde tellida.

Reisi algus 06.03
Täiskasvanu 2- ja 1-in toas hind selgumisel
Täiskasvanu 2-in stuudios hind selgumisel
Täiskasvanu apartemendis (2 tuba 3-le) hind selgumisel
Täiskasvanu apartemendis (3 tuba 4-le) hind selgumisel