ZELL AM SEE

Zell am See on idülliline alpilinnake. Maaliline järv, romantiline vanalinn, panoraamiks võimsad mäetipud. Alates eelmisest talvest on ühine pilet ja otseühendus Saalbachi suusakeskusega!
Zell am Sees on kaks eraldi asetsevat suusamäge. Väikese bussisõidu kaugusel olev Kitzsteinhorni liustik võlub suurepäraste lumeolude ja ilusate vaadetega. Lisaks heas korras laugetele radadele leiab siit kaljudevahelisi puutumatu lumega mäekülgi ja suure lumepargi. Eelmisest talvest on liustikult uus otseühendus tõstukiga Maiskogeli mäele, mis lisab mitmeid kergemaid radu.
Zelli kodumägi Schmittenhöhe on madalam ja suures osas metsaga kaetud. Rajad on mõnusalt pikad ja tuule eest varjul. Eelmisest talvest on siingi uus tõstuk, mis loob ühenduse Saalbachi suusakeskusega. See uuendus lisab sama tõstukipiletiga veel 270 km suusaradu.
Zell am See linn asub kitsal maaribal järve ja suusamäe vahel. Alpiexpressi hotellid asuvad mugavalt jalakäijate tsoonis ja selle ümber. Õhtu veetmiseks on Zell am Sees mitmeid restorane, baare ja ööklubisid. Kelle sportlikud eesmärgid pole kõrged, võib liustiku tipus asuval vaateplatvormil vaateid nautida või lõõgastuda suures veekeskuses Tauern Spa.

www.zellamsee.com

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 760 m
Kõrgeim tõstuk 3029 m
Laskumisradu 133+270 km
Musti radu 30 km
Punaseid radu 45km
Siniseid radu 58 km
Pikim laskumine 6.2 km
Tõstukipilet 6 päeva  294
Tõstuk (sünd. 2002-2004) 2121
Tõstuk (sünd. 2005-2014) 148
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 2 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 80 km

hotell STADT WIEN★★★★   www.hotel-stadt-wien.com   Tellimisel
Hotellis on restoran, baar, välibasseiniga spaakompleks, laste mängutuba, wifi, hommikusöök Rootsi lauas, kellaviietee ja 5-käiguline õhtusöök. Tõstuk 350 m, hotellini suusatamise võimalus.
Hea asukohaga, väga armsa pererahvaga, jalakäijate tsoonist veidi eemal olev kena hotell. Värskelt renoveeritud spaakompleksis on integreeritud mullivanniga soojendusega välibassein, erinevad saunad ja puhkeruum, lisatasu eest massaaž ja iluhoolitsused. Hotell sai eelmisel aastal „Salzburgi maakonna kõige parema hotelli“ tiitli. Võimalikud on erinevad toatüübid. Lastele on soodustused lisavoodil.

Reisi algus 02.01
Täiskasvanu rõduga juunior sviidis ins Glück 1595
Täiskasvanu juunior sviidis ins Glück 1545
Täiskasvanu lisavoodil 1235
12-14 a laps lisavoodil 1055
2-11 a laps lisavoodil 795

 

hotell GRÜNER BAUM★★★★   www.gruener-baum.at
Hotellis on restoran, baar, saunakompleks, wifi ja hommikusöök Rootsi lauas. Tõstuk 400 m.
Zell am See vanalinnas, jalakäijate tsoonis asuv pikkade traditsioonidega hotell, kus on väga populaarne à la carte restoran. 5-käigulist gurmee-õhtusööki saab tellida lisatasu eest. Hotelli restoranis pannakse suurt rõhku värskele ja kohalikule toorainele.

Reisi algus 02.01
Täiskasvanu rõduga 2-in.toas Superior 1090

 

hotell TRAUBE★★★   www.hotel-traube.com
Majas on restoran, baar, saun, wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja 3-käiguline õhtusöök. Tõstuk 400 m.
Pika ajalooga hotell asub Zell am See vanalinnas jalakäijate tsoonis. Hotelli baaris „Brasserie Traube“ saab nautida kvaliteetseid veine ja suupisteid. Väikeses saunas on lisaks Soome saunale ka puhkeruum.

Reisi algus 02.01
Täiskasvanu 2-in. standard toas hind selgumisel

 

külalistemaja HUBERTUS★★★   www.hubertus-pension.at
Majas on infrapunasaun, wifi ja rikkalik bio-hommikusöök. Majast/majani suusatamise võimalus.
Väga hea asukohaga maja Zell am Sees CityXpressi tõstuki kõrval. Juba mitmendat põlvkonda sama pere pidada külalistemajas pannakse suurt rõhku loodussäästlikkusele. Hommikusöögil pakutakse bioloogilisest põllumajandusest pärit võimalikult pakendivabu tooteid. Lisatasu eest saab tellida massaaži. Lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 02.01
Täiskasvanu 2-in. toas 1090
Täiskasvanu 1-in. toas 1175

 

REISIPAKETT ILMA MAJUTUSETA
Hinnas sisaldub edasi-tagasi lennupilet, lennujaama maksud, pagasi vedu 20 kg + 8 kg käsipagasit, bussitransfeerid, reisisaatja abi reisi vältel ja suusatamise algõpe meie reisisaatja poolt.

Reisi algus 02.01
Reisija 445