ALUTAGUSE RATTAMATK

6.-9. juuni 2024

Seda matka võib tinglikult nimetada spaa-rattareisiks. Nelja sõidupäevaga väntame Ida-Virumaal natuke üle 200 kilomeetri.
Alutaguse matkal liigume maa-alal mis jääb Peipsi järve põhjakalda ja mere vahele. Siin vahelduvad tööstusmaastikud tõeliste karulaantega. Paksude metsade vahelt leiame Kurtna järvistu imeilusad järved kus võib teha suve esimesed ujumised ning vaatame üle Kuremäe kloostri. Külastame kõiki teele jäävaid vaatamisväärsusi ning kohvikuid ja restorane. Rattajälje jätame Jõhvi, Kiviõli, Püssi, Sonda ja Ahtme teedele.
Sõitmiseks kasutame maksimaalselt kergliiklusteid, samuti vähese liiklusega kõrvalteid. Matkale tulekuks sobivad kõik rattatüübid. Kõrvalteedele omaselt vahelduvad asfalt- ja kruusateed. Tegemist on tavapärasest kergema matkaga, sest raja profiil on lauge ja päevad pole pikad. Sõidupäevad on tavapärasest pisut lühemad, et nautida kõiki spaa hotelli mõnusid.

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

  E-post

  Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

  Mitu inimest?

  Millist majutustüüpi soovite?


   

  Majutus kõik kolm ööd Mäetaguse von Rosen spa hotellis. Tavapäraselt on hinnas hommikusöögid, samuti piiramatu hotelli spaa kasutamine.
  Kottide transpordi matka alguspunktist hotelli ja tagasi korraldame autoga, endal tuleb kaasa võtta ainult päevaks vajalik.

  Täpse raja kirjelduse ja muud juhised saavad registreerunud vahetult enne reisi. Väikestele gruppidele anname kaasa ratta GPS-id ettevalmistatud rajaga. Kui ise rada jälgida ei soovi, võib kulgeda koos grupijuhiga.
  See matk sobib ideaalselt ettevalmistuseks meie suvisteks Euroopa reisideks.

  Reisi algus 06.06
  Hind majutusega 2-in toas 325€
  1- in toa lisamaks 145€


  Hinnas sisaldub: 
  kolm ööd majutust hotellis koos hommikusöögiga, hotelli spaa kasutamine, kottide transport alguspunktist Mäetagusele ja tagasi, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.