HOCHKÖNIG

Hochkönigis on laiad ja hästi hooldatud rajad ning moodsad ja kiired tõstukid.
See on eelkõige austerlaste endi meelissuusakoht, kus puuduvad suured turistide hordid. Mõnusalt väherahvastatud nõlvad sobivad eelkõige keskpärasele ja ka algajale suusatajale. Tõelist mägedehunti ootavad mõned korraliku kaldega mustad mäed, pikad metsavahelised offi-rajad ning kaljudevahelised tehnilised laskumised. Lumelauduritele on kaks fun-parki.
Hotellid asuvad armsas Dienteni suusakülas mis on peitunud ilusate kõrgete mägede vahele. Otse peatänavalt viivad mugavalt mäele kaks peatõstukit, kumbki eri suunas.

Rahuliku kulgemisega küla pakub kõike talvepuhkuseks vajalikku: spordipoed ja rendid, restoranid, samuti kõrtsid ja kirik. Ööklubi huvilised saavad endale rahulikuma nädala lubada. Kui suusatamisest jõudu üle jääb, siis ca pooletunnise taksosõidu kaugusel on Gasteinertali termaalvee keskused või Saalfeldeni shopingu võimalused.

www.hochkoenig.at

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1071 m
Kõrgeim tõstuk 1900 m
Laskumisradu 150 km
Musti radu 12 km
Punaseid radu 68 km
Siniseid radu 70 km
Pikim laskumine 6.6 km
Tõstukipilet 6 päeva 289
Alpiexpressist ette tellides 10 eurot soodsam
Tõstuk (sünd. 2001-2003) 217.5
Tõstuk (sünd. 2004-2013) 146
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 3 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 75 km

wellnesshotell MITTERWIRT★★★★   www.hotel-mitterwirt.at   Tellimisel
Majas on restoran, baar, spaakompleks, wifi, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas, kellaviietee ja 4-käiguline õhtusöök. Tõstuk 400 m, suusabussi peatus on maja ees.
Meie klientidelt palju kiidusõnu pälvinud hotell. Väga hea asukoht peatänaval, suuski ja saapaid saab hoida tõstukijaamas. Spaakompleksis on soojendusega väli- ja sisebassein, ning erinevad saunad. Erineva suurusega toad. Lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 27.02
Täiskasvanu 2-in. toas 1525

 

hotell HOCHKÖNIG   www.hotel-hochkoenig.at
Majas on restoran, baar, väike saunakompleks, wifi, hommikusöök Rootsi lauas ja õhtusöök (v.a 24.12.) Tõstuk 450 m, suusabussi peatus on maja ees.
Väike, südamliku pererahvaga hubane hotell Dienteni keskuses peatänaval. Kõik toad on rõduga.

Reisi algus 27.02
Täiskasvanu 2-in toas 1350

 

apartementhotell ALMHOF & SPA★★★★   www.almhof.cc
Majas on 200 m2 spaakompleks, baar, laste mängutuba ja wifi. Hommikusöögi tellimise võimalus. Tõstuk 550 m, suusabussi peatus on maja juures.
Hubases spaakompleksis on erinevad saunad, massažidušid ja puhkeruum. Kaasaegsed, avarad ja kena sisustusega apartemendid on erineva tubade arvuga. Iga apartemendi täpse kirjelduse ja plaani saab reisi tellides.

Reisi algus 27.02
Täiskasvanu korteris (2 tuba 4-le) 980
Täiskasvanu korteris Medium 62m2 (3 tuba 4-le) 1365

 

apartemendid PORTI SPORT ja HAUS TUENTA   www.porti-ferien.com
Ühine saunakompleks on majas Porti Sport, wifi. Varustuse rendile kehtib 20%-line soodustus oma maja spordipoes. Tõstuk 250 m.
Samale omanikule kuuluvad naabermajad. Peamajas Porti Sport on lõõgastav saunakompleks, kus on Soome- bio- ja aurusaun, tepidaarium, massaažidušš, puhkeruum ja tee-, mahla- ja puuviljabaar. Kaasaegsed, kena sisustuse ja hästi varustatud köökidega korterid. Iga korteri täpse kirjelduse ja plaani saab reisi tellides.

Reisi algus 27.02
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 940
Täiskasvanu korteris (3 tuba 5-le) 885
Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le) 850

 

REISIPAKETT ILMA MAJUTUSETA
Hinnas sisaldub edasi-tagasi lennupilet, lennujaama maksud, pagasi vedu 20 kg + 8 kg käsipagasit, bussitransfeerid, reisisaatja abi reisi vältel ja suusatamise algõpe meie reisisaatja poolt.

Reisi algus 27.02
Reisija 425