LES 2 ALPES

Alpide üks suurimaid suusatõstukitega liustikke ja ilus elavaloomuline küla meelitavad siia suusasõpru mitte ainult Prantsusmaalt.
Les 2 Alpes’i enamus suusanõlvasid paiknevad kahest kilomeetrist kõrgemal laugetel ja päikeselistel platoodel. Metsapiirist ülalpool leiab endale sobiva raja igaüks. Võimsa kogemuse kõrgusest ja avarusest annab üle 3500 meetrise tipuga suur liustiku piirkond. Siin on mõnusalt lauged rajad ja alati perfektsed lumeolud. Hea ilmaga on nägemisulatuses üle Alpide paistev Mont Blanci valge müts. Ekstreemsemate radade otsijad pääsevad väikese lisatasu eest üle mäeharja offi sõitjate paradiisi La Grave`i metsikutele nõlvadele.
Mäel on mitmeid hea Prantsuse köögiga restorane kui ka lihtsamaid lõunasöögikohti. Päevale saab ilusa punkti panna mäel olevatel avaratel terrassidel, kust loojuva päikese saatel alla külla laskuda. Oru põhjas paiknevas pikaks venitatud külas on nii suuri poode ja väiksed butiike, erinevaid restorane, eht prantslaslikke veinilokaale kui ka britilikke õllebaare ning ööklubisid. Küla after-ski on tavapärasest oluliselt meeleolukam ning omale sobiva koha leiab igas vanuses piduline.

www.les2alpes.com

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1600 m
Kõrgeim tõstuk 3568 m
Laskumisradu 225 km
Musti radu 40 km
Punaseid radu 110 km
Siniseid radu 75 km
Pikim laskumine 16 km
Tõstukipilet 6 päeva 272.5
Tõstuk (5-12 a) 218
Tõstuk (65-71 a) 254.5
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 2 eurot.

Lend:
Vaata lennuinfot siin
Genfi lennujaam (GVA) 180 km

hotell LES MÉLÈZES★★★   www.hotelmelezes.com
Väike ühendustõstuk maja kõrval. Majast/majani suusatamise võimalus. Majas on restoran, baar, spaakompleksis saun, jacuzzi, massaažidušš, wifi, hommikusöök ja 4-käiguline õhtusöök.

Hea asukohaga ilus ja hubane kiidetud chelet` stiilis hotell. Maja asub Viking suusarajal, ski-in/ski-out. Diable tõstukini 150 m, Jandri Express 300 m kaugusel. Majas on õdus kaminaga lounge. Massaažitoas on lisatasu eest võimalik tellida erinevaid hoolitsusi. Lastele lisavoodil soodustused.

Reisi algus 19.03
Täiskasvanu 2-in. standard toas 1435
Täiskasvanu 2-in. standard toas üksinda 1650
3-5 a laps lisavoodil standard toas 1050
6-13 a laps lisavoodil standard toas 1240
Täiskasvanu 2-in. Traditional toas 1595

 

hotell L’ORÈE DES PISTES★★  www.belambra.fr/club-les-deux-alpes-l-oree-des-pistes/hiver
Tõstuk on maja kõrval. Majast/majani suusatamise võimalus. Majas on restoran, baar, wifi, hommiku- ja õhtusöök.
Parima asukohaga maja peatõstuki Jandri Express kõrval. Ski-in/ski-out. Lihtsa sisustusega, kuid väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Õhtusöögi hinna sisse kuulub kohalik punane ja roosa vein. Võimalikud erineva suurusega toad.

Reisi algus 19.03      
Täiskasvanu 2-in. toas 1095
Täiskasvanu 2-in. toas üksinda 1340
2-11 a laps lisavoodil 915

 

REISIPAKETT ILMA MAJUTUSETA
Hinnas sisaldub edasi-tagasi lennupilet, lennujaama maksud, pagasi vedu 20 kg + 8 kg käsipagasit, bussitransfeerid, reisisaatja abi reisi vältel ja suusatamise algõpe meie reisisaatja poolt.

Reisi algus 19.03
Reisija 485