LES 2 ALPES

Alpide üks suurimaid suusatõstukitega liustikke ja ilus elavaloomuline küla meelitavad siia suusasõpru mitte ainult Prantsusmaalt.
Les 2 Alpes’i enamus suusanõlvasid paiknevad kahest kilomeetrist kõrgemal laugetel ja päikeselistel platoodel. Metsapiirist ülalpool leiab endale sobiva raja igaüks. Võimsa kogemuse kõrgusest ja avarusest annab üle 3500 meetrise tipuga suur liustiku piirkond. Siin on mõnusalt lauged rajad ja alati perfektsed lumeolud. Hea ilmaga on nägemisulatuses üle Alpide paistev Mont Blanci valge müts. Ekstreemsemate radade otsijad pääsevad väikese lisatasu eest üle mäeharja offi sõitjate paradiisi La Grave`i metsikutele nõlvadele.
Mäel on mitmeid hea Prantsuse köögiga restorane kui ka lihtsamaid lõunasöögikohti. Päevale saab ilusa punkti panna mäel olevatel apres-ski terrassidel, kust loojuva päikese saatel alla külla laskuda. Oru põhjas paiknevas pikaks venitatud külas on nii suuri poode ja väiksed butiike, erinevaid restorane, eht prantslaslikke veinilokaale kui ka britilikke õllebaare ja ööklubisid. Küla after-ski on tavapärasest oluliselt meeleolukam ning omale sobiva koha leiab igas vanuses piduline.

www.les2alpes.com

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1600 m
Kõrgeim tõstuk 3568 m
Laskumisradu 225 km
Musti radu 40 km
Punaseid radu 110 km
Siniseid radu 75 km
Pikim laskumine 16 km
Tõstukipilet 6 päeva 267
Tõstuk (5-12 a) 214
Tõstuk (65-71 a) 249.5
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 2 eurot.

Lend:
Vaata lennuinfot siin
Genfi lennujaam (GVA) 215 km

hotell CHALET MOUNIER★★★  www.chalet-mounier.com/en   Tellimisel
Tõstukini on 260 m. Küla esindushotellis on kaks gurmeerestorani, kaminaga baar, basseiniga spaa-kompleks, wifi, hommikusöök rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök restoranis Chalet Mounier.
Pika ajalooga hubane chalet’ stiilis hotell, mille sisustuses on kasutatud palju elegantset heledat puitu. Klientidelt kiidusõnu pälvinud hotelli restoranile lisaks on seal ka tippkokkadega à la carte restoran Le P’tit Polyte, mille köögis pannakse rõhku värskele kohalikule toorainele. Hotellil on muljetavaldav veinikelder. Võimalikud on erinevad toatüübid, lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 20.03             
Täiskasvanu 2-in. toas Diablotine 1670
Täiskasvanu 2-in. toas Muzelle 1830
Täiskasvanu 2-in. toas Muzelle lisavoodil 1590
3-5 a laps lisavoodil Muzelle toas 1120
6-12 a laps lisavoodil Muzelle toas 1360

 

hotell LE SOULEIL’OR★★★  www.le-souleil-or.fr   Tellimisel  Tõstuk on maja kõrval. Majast/majani suusatamise võimalus. Majas on restoran, baar, aurusaun ja mullivann, wifi,  hommikusöök rootsi lauas ning 3-käiguline õhtusöök.
Väga hea asukohaga ilus chalet’ stiilis hotell küla keskuses vaikses piirkonnas. Majas on gurmee köögiga restoran Le Shakisky, kaminaga baaris on mõnel õhtul elav muusika. Võimalik tellida suuremaid peretube, lastele on soodustused lisavoodil.

Reisi algus 20.03
Täiskasvanu 2-in. standard toas 1380
Alla 12 a laps lisavoodil standard toas 1090

 

hotell LES MÉLÈZES★★★   www.hotelmelezes.com
Väike ühendustõstuk maja kõrval. Majast/majani suusatamise võimalus. Majas on restoran, baar, spaakompleksis saun, jacuzzi, massaažidušš, wifi, hommikusöök ja 4-käiguline õhtusöök.

Hea asukohaga ilus ja hubane kiidetud chelet` stiilis hotell. Maja asub Viking suusarajal, ski-in/ski-out. Diable tõstukini 150 m, Jandri Express 300 m kaugusel. Majas on õdus kaminaga lounge. Massaažitoas on lisatasu eest võimalik tellida erinevaid hoolitsusi. Lastele lisavoodil soodustused.

Reisi algus 20.03
Täiskasvanu 2-in. standard toas 1230
Täiskasvanu 2-in. standard toas üksinda 1400
3-5 a laps lisavoodil standard toas 850
6-13 a laps lisavoodil standard toas 990
Täiskasvanu 2-in. Traditional toas 1360
Täiskasvanu 2-in. Traditional toas üksinda 1570

 

hotell L’ORÈE DES PISTES★★  www.belambra.fr/club-les-deux-alpes-l-oree-des-pistes/hiver
Tõstuk on maja kõrval. Majast/majani suusatamise võimalus. Majas on restoran, baar, wifi, hommiku- ja õhtusöök.
Parima asukohaga maja peatõstuki Jandri Express kõrval. Ski-in/ski-out. Hiljuti renoveeritud lihtsa sisustusega, kuid väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Õhtusöögi hinna sisse kuulub kohalik punane ja roosa vein. Võimalikud erineva suurusega toad.

Reisi algus 20.03      
Täiskasvanu 2-in. toas 1060
Täiskasvanu 2-in. toas üksinda 1300

 

apartementhotell RESIDENCE ALPINA LODGE★★★
Tõstukini on 50 m. Peatõstuk on kahe bussipeatuse kaugusel, bussipeatuseni on 50 m. Majas on tasuline wifi.
Kaasaegsed ja kena sisustusega apartemendid. Võimalik tellida kuni 10-in. kortereid. Täpsema kirjelduse saab reisi tellides. Saabumisel tuleb tasuda deposiit.

Reisi algus 20.03
Täiskasvanu stuudios (1 tuba 2-le) hind selgumisel
Täiskasvanu korteris (2 tuba 4-le) hind selgumisel

 

apartementhotell CORTINA★★★★   www.2alpes-lodge.com/en/residence-le-cortina.html
Tõstukini on 100 m. Majas on saunakompleks ja tasuline wifi.
Peatänaval asuv apartementhotell. Saunakompleksis on mullivann, Soome- ja aurusaun. Savoie stiilis sisustatud kenad apartemendid, kus on täisvarustuses kööginurk. Võimalik tellida kuni 10-in. apartemente. Täpsema kirjelduse saab reisi tellides. Saabumisel tuleb tasuda deposiit.

Reisi algus 20.03
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) hind selgumisel
Täiskasvanu korteris (4 tuba 6-le) hind selgumisel

 

REISIPAKETT ILMA MAJUTUSETA
Hinnas sisaldub edasi-tagasi lennupilet, lennujaama maksud, pagasi vedu 20 kg + 8 kg käsipagasit, bussitransfeerid, reisisaatja abi reisi vältel ja suusatamise algõpe meie reisisaatja poolt.

Reisi algus 20.03
Reisija 445