MONTEROSA

Monterosa Ski`d nimetatakse Euroopa hästihoitud saladuseks. Väga ilus, rahvusvaheliselt vähem tuntud suusapiirkond on kohalike suur lemmik.
Kõrged ja avarad, kaunite vaadetega nõlvad asuvad Euroopa kõrguselt teise, Monterosa mäemassiivi jalamil. Siinseks plussiks on tänu väiksele sõitjate hulgale kuni õhtuni väga heas korras püsivad rajad. Piisava rajakilomeetrite arvuga suusapiirkond sobib kõigile, nii kesktasemel sõitjatele, algajatele kui ekspertidele. Monterosat peetakse ka off-piste paradiisiks, sest siin on sobivate lumeolude korral väga palju võimalusi raja kõrval sõitmiseks. Lahke teenindusega mägikohvikud pakuvad soojendust külmade ilmade korral ning imeliste vaadetega terrasse päikeseliste päevade ajal.
Alpiexpressi majutused on väikses, kuid piirkonna elavaimas Champoluci külas. Champoluc oma sundimatu õhkkonnaga on hea vaheldus tavapärastele lärmakatele turismikuurorditele. Monterosa on tõeline suusamõnude nautimise koht, suurt ja kärarikast after-ski`d siit otsida ei tasu. See on ideaalne paik sõprade või perega isekeskis sportliku puhkuse veetmiseks. Mõned aastad tagasi avati Champolucis modernne, erinevate basseinide- ning saunadega SPA keskus. Külas on parajal hulgal häid restorane, valikus nii itaalia, prantsuse kui briti köök, mõni pubi ja baar.

www.monterosa-ski.com

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1579 m
Kõrgeim tõstuk 3275 m
Laskumisradu 180 km
Musti radu 17 km
Punaseid radu 117 km
Siniseid radu 46 km
Pikim laskumine 10 km
Tõstukipilet 6 päeva 254
Alla 18-aastastel on kohustus kanda kiivrit!
Milano Malpensa lennujaam (MXP) 170 km
Genfi lennujaam (GVA) 215 km

hotell BELLEVUE★★★   www.hotelbellevuechampoluc.com
Majas on restoran, baar, saunakompleks, mullivann, wifi, hommikusöök Rootsi lauas ja rikkalik õhtusöök. Tõstukini on 400 m.
Kena ja sõbraliku pererahvaga hotell asub küla keskuses. Hotell on pälvinud kiidusõnu meie klientidelt. Saun ning jacuzzi on lisatasu eest, 8€/in.

Reisi algus 14.01
Täiskasvanu 2-in. toas 1210
Täiskasvanu 3-in. toas 1165

 

hotell LES COUPOLES★★★   www.lescoupoles.com
Majas on baar, basseiniga saun, wifi, hommikusöök Rootsi lauas. Tõstukini on 500 m.
Kena hotell asub küla keskuses. Kõikides tubades on väike kööginurk. Hinnas sisaldub suusa- ja saapahoid tõstukijaama juures.

Reisi algus 14.01
Täiskasvanu 2-in. stuudios 975

 

Korterelamud Champoluci keskuses
Tõstukini on sõltuvalt korterist 100-700 m.
Lihtsates ja kenades erineva suurusega korterites on kööginurk ja kõik vajalik toidu valmistamiseks. Iga korteri täpse kirjelduse, asukoha ja hinna saab reisi tellides. Hind sõltub voodite arvust ja korteri suurusest. Hinnas sisaldub suusa- ja saapahoid tõstukijaama kõrval.

Reisi algus 14.01
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 945
Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le) 870

 

REISIPAKETT ILMA MAJUTUSETA
Hinnas sisaldub edasi-tagasi lennupilet, lennujaama maksud, pagasi vedu 23 kg + 8 kg käsipagasit, bussitransfeer keskusesse, reisisaatja abi reisi vältel ja suusatamise algõpe meie reisisaatja poolt.

Reisi algus 14.01
Reisija 525

Fotod: Jaanus Treilman