PARADISKI

Suur ja kõrge, kindla lumegarantiiga maailma teiseks suurim suusapiirkond. 70% radadest asub kõrgemal kui 2000 m.
2003 aastal ühendati omavahel kiire gondliga kaks Savoie departemangus asuvat tuntud suusakeskust – Les Arcs ja La Plagne. Koos moodustavad nad ülisuure Paradiski suusapiirkonna pakkudes rikkalikku valikut eritasemelisi radu. Laiadelt avaratelt lumeväljadelt suunduvad paljud rajad laugjate tuulte eest varjavate metsatukkade vahele. Piirkonnas on kaks liustikku. Les Arcsi tippudelt leiavad off-piste fännid omale mitmeid meelepäraseid laskumisi. La Plagne poolel on enamus radasid sinised ja punased, olles suurepärane valik algajatele ja kesktasemel sõitjatele. Piirkonnas on mitu vahvat lumelauaparki pakkudes tegevust trikisõitjatele. Muuhulgas saab end proovile panna üle basseini suusatades.
Meie majutused paiknevad kesksel kohal asuvas Vallandry külas, kust on hea alustada päevateekonda mõlemale keskuse poolele.
Vallandrys on meeldiv atmosfäär ja sõbralikud inimesed. Kõik majutused paiknevad suusaradade vahetus läheduses, enamikel on ukseni suusatamise võimalus. Terrassidelt avanevad imeilusad vaated alla orgu ja taamal kõrguvale majesteetlikule Mont Blancile.
Vallandry küla on pisike, seega on kõik vajalik mugavalt käe-jala juures. Esmapilgul vaikne küla peidab endas palju elavat muusikat ning tõenäoliselt meeleolukamaid Prantsuse Alpide pidusid.

www.paradiski.com

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 1600 m
Kõrgeim tõstuk 3250 m
Laskumisradu 425 km
Musti radu 64 km
Punaseid radu 121 km
Siniseid radu 240 km
Pikim laskumine 7 km
Tõstukipilet 6 päeva 315
Tõstuk (5-12 a) 252
Tõstuk (65-74 a) 252
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 1 euro.
Peredel (2 täiskasvanut + miinimum 2 last 5-17 a) kõigil laste hind ehk 252€.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Genfi lennujaam (GVA) 150 km

hotell EMERAUDE★★★  www.hotel-emeraude.com
Tõstukini on 50 m. Majas on restoran, baar, aurusaun, väike sisebassein, jõusaal ja wifi. Hommikusöök Rootsi lauas ja 3-käiguline õhtusöök.
NB! Reisipaketi hinnad sisaldavad 6-päeva terve piirkonna tõstukipiletit!
Meie klientidelt kiidusõnu pälvinud väga hea asukoha ja südamliku pererahvaga hotel suusanõlva kõrval. Saun ja väike bassein on avatud kogu päeva! Lihtsatest ja pigem väikestest tubadest avaneb kaunis vaade Mont Blancile või orule. Mont-Blanc toad on veidi suuremad ning seal on vannitoas föön. Osadel tubadel on rõdu. Lastele soodustused lisavoodil.

Reisi algus 20.02
Täiskasvanu 2-in. Grizzly toas 1635
Täiskasvanu 2-in. Beaufortain toas 1800
Täiskasvanu 2-in. Mont-Blanc toas 1870
Täiskasvanu 3-in. Grizzly toas 1610
5-12 a laps 3-in. Grizzly toas 1450

 

apartmenthotell L`Orée des Cimes Résidence SPA★★★★  www.cgh-residences.com
Tõstukini on 50 m. Majas on saun, sisebassein, jõusaal ja wifi.
Suusanõlva vahetus läheduses asuv väga heal tasemel residents pakub erineva suurusega korralikult varustatud kortereid. Residentsis on mäevaatega puhkeruum, kaminaga lounge, ilusas spaakompleksis erinevad saunad, bassein, jacuzzi, jõusaal.
Saabumisel tuleb tasuda korteri deposiit 400€.

Reisi algus 20.02
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 1480
Täiskasvanu korteris (4 tuba 6-le) 1370

 

Korterelamud Vallandry keskuses
Tõstukini on sõltuvalt korterist 50-600 m.
Suusanõlvade ja tõstukite vahetus läheduses asuvad lihtsad korterid vähenõudlikule reisijale. Korterid on erineva suuruse ja sisustusega, enamjaolt üheinimese vooditega, mõnes magamistoas võib olla ka nari. Korterites on kööginurk, enamikes ka TV või selle tellimise võimalus. Iga korteri täpse kirjelduse, fotod ja hinna saab reisi tellides. Hind sõltub reisijate arvust ja korteri suurusest.

Reisi algus 20.02
Täiskasvanu korteris (stuudio 2-le) 1040
Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le) 1060