Спонсорство

ALPINE TEAM ESTONIA – EESTI MÄESUUSATAJAD TÄHTEDE POOLE!

Alpiexpress toetab Eesti noort ja perspektiivikat mäesuusakoondist ja pakub seda võimalust ka oma klientidele. Selleks lisame reisi broneeringule eraldi reana 10 eurose toetussumma, mis läheb Eesti suusaliidu kaudu ALPINE SKI TEAM ESTONIA-le.alpineski
Kui soovite Teami toetada suurema summaga, andke meile sellest teada. Igasugune abi on teretulnud!
Toetamine on vabatahtlik. Kui te ei soovi projektis osaleda, võite loomulikult jätta selle osa tasumata.
Toetajatele anname enne reisi vastava kleebise, mis on Eesti mäesuusatajate kogukonda ühendavaks tunnuseks. Loodame, et igaühe isiklik panus aitab liita kõiki selle suurepärase alaga tegelejaid.

EESTI MÄESUUSAKOONDIS – ALPINE SKI TEAM ESTONIA  

Meil on terve rida andekaid noori, kes on valinud oma spordialaks just mäesuusatamise ja seavad sellel alal kõrgeid sihte. Kui midagi väga tahta, ei ole mingit põhjust, et me ei suudaks seda. Kõrge motivatsiooni ja eneseusuga on võimalik täita kõik unistused. See nõuab aga suurt pühendumust.
Keskendume tulevikule ja sellele teele, mis tuleb tippu jõudmiseks läbida. Püüame läbi väikeste võitude jõuda oma eesmärkideni. Ükski sportlane ei jõua tippu üksi, see nõuab pühendunud taustajõude, perekonda, toetajaid jne.  ALPINE SKI TEAM ESTONIA on otsustanud võtta vastu väljakutse mägede, kiiruse ja tõsise konkurentsi vastu! Ka tasasel maal võib kasvada Palandere ja Bodesid!