SCHLADMING

Schladming on moodne ja kaasaegne suusakeskus. Siin on ilus vanalinn ja kõigile jõukohased rajad. Meie reisinädalal toimub siin kaks meeste MK-etappi!
Linna piirav nelja tipuga mäeahelik on tõstukite ja radadega liidetud ühtseks ketiks. See lubab ette võtta pikki matku naaberküladesse ja orgudesse. Nõlvad on peamiselt keskmise raskusega ja laiad ning võimaldavad pikki laskumisi. Õhtuti on avatud 7 km pikkune valgustatud kelgu- ja suusarada.
Väikese bussisõidu kaugusel asuvad Ramsau ja Dachsteini liustik. See aastaringne suusakeskus pakub eelkõige karget mägede hõngu ja silmailu, samuti algajale sobilikke laugeid nõlvu ja pikki puutumata lumega ekstreemseid mäekülgi. Ramsau platoo on tõeline murdmaasuusatajate paradiis.
Lauduritele on kogu suusapiirkonnas mitmeid lumeparke. Suurim neist asub kõrgel liustiku karguses.
Peale suusapäeva on võimalik mõnusalt aega veeta suures veekeskuses, kus on mitmed erinevad saunad, bassein ning 66-meetrine liurenn. Vanalinnas on rohkelt õdusaid ja omanäolisi restorane-baare, kus igaüks leiab endale oma lemmiku. After-ski on austriapäraselt meeleolukas. Planai mäe nõlvadel on piisavalt mägirestorane, et suusapäeva lõpus lõbusalt aega veeta.
Schladming on kaks korda korraldanud mäesuusatamise maailmameistrivõistlusi. Lisaks toimuvad siin iga-aastased MK-etapid. Selle aasta reisi oleme valinud spetsiaalselt võistlusnädalale – teisipäeva õhtul saab jälgida meeste suurslaalomit ja kolmapäeval slaalomit. Kui kõik läheb plaanitult, on stardis ka Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine.

www.planai.at

Mäeinfo:
Küla kõrgus 745m
Kõrgeim tõstuk 2700 m
Laskumisradu 232 km
Musti radu 33 km
Punaseid radu 117 km
Siniseid radu 82 km
Pikim laskumine 7.7 km
Tõstukipilet 6 päeva 373.5
Tõstuk (sünd. 2005-2007) 281
Tõstuk (sünd. 2008-2017) 188.5
Tõstuk (sünd. al. 2018) tasuta
NB! Online eelmüügis on täiskasvanu pilet kuni 50€ soodsam!
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 3 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 90 km

hotell BOUTIQUEHOTEL STADTHOTEL BRUNNER★★★★  www.stadthotel-brunner.at   Tellimisel
Majas on restoran, baar, saunakompleks, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas. Tõstuk 300 m.
Vanalinnas asuv 500-aastase ajalooga modernne ja väga kena ning hubane butiikhotell. Hotellis on pandud rõhku jooga ning ayurveda meeleolule. Soovijatele tasuta jooga ja Jin Shin Jytsu programm. Katusekorrusel asub ilus saun, hea vaatega terrass ning teetuba. Lisatasu eest saab tellida erinevaid massaaže. Ruumikates tubades on lisavoodi võimalus.

Reisi algus 20.01
Täiskasvanu 2-in. Superior toas Pfeffer 1890
Täiskasvanu 2-in. Junior Suite Salz 1965

 

hotell PLANAI★★★   www.alpeffecthotels.at/hotel-planai-schladming
Majas on restoran, baar, saunakompleks, laste mängutuba, hommikusöök Rootsi lauas ja õhtusöök. Tõstuk 10 m.
Kena hotell kohe peatõstuki kõrval. Vanalinna jalakäijate tsoonini on ca 200 m. Ülemisel korrusel asuvas saunakompleksis on Soome saun ja jacuzzi. Kõikides tubades on lisavoodivõimalus kuni kahele inimesele.

Reisi algus 20.01
Täiskasvanu 2-4 in. toas 1760

 

hotell NEUE POST★★★   www.neuepost-schladming.at
Majas on restoran, baar, saunakompleks ja hommikusöök Rootsi lauas. Tõstuk 400 m.
Värskelt renoveeritud hotell asub linna keskel jalakäijate tsoonis. Hotelli 220 m2 saunakompleksis on Soome-, auru- ja infrapunasaun ning puhkeruum väljapääsuga katuseterrassile. Hotelli restoranis on võimalik ette tellida õhtusöök 140€/nädalas. Osades tubades on lisavoodi võimalus.

Reisi algus 20.01
Täiskasvanu 2-in. toas 1485

 

REISIPAKETT ILMA MAJUTUSETA
Hinnas sisaldub edasi-tagasi lennupilet, lennujaama maksud, pagasi vedu 23 kg + 8 kg käsipagasit, bussitransfeerid, reisisaatja abi reisi vältel ja suusatamise algõpe meie reisisaatja poolt.

Reisi algus 20.01
Reisija 555