ÜLE KIVIMERE

UUS RADA!                                                                       
Kuni 7 matkapäeva
1.-8. august
AUSTRIA/SAKSAMAA

Sellesuvist maktareisi alustame Austrias, Salzburgi liidumaal ning lõpetame Saksamaal „Baieri kuningaks“ kutsutud Watzmanni mäe jalamil.
Matka esimesel poolel külastame ühte maailma suuremat, Eisriesenwelti jääkoobast, matkame mööda lillelisi alpiaasasid ning kiviseid ahelikke Hochkönigi mäe, tõlgituna „Kõrge kuninga“ ümbruses. Majutume armsas Dienteni külas. Siit on mugav alustada mägiseid päevateekondi. Julgemad võivad vallutada tippe, rahulikumad nautida vaateid ja mägirestorane. Tegusad päevad lõpetame lõõgastudes hotelli basseinis ja nautides austriapärast õhtusööki.
Reisinädala keskel sätime sammud Austriast Saksamaa poole. Selleks tuleb ületada suur, koobaste ja tipukestega pikitud karsti-lavamaa, millest enamus asub üle 2000 m kõrgusel merepinnast. Ühe öö ööbime kõrgel hütis ning edasi „seilame“ kahe päevaga üle uhke helehalli „kivimere“ Königsee järve äärde. Et Saksamaa kauneimaks järveks nimetatud Kuninga järv asub järskude kaljude vahel, on võimalik meie järgmisesse peatuspaika Schönausse jõuda vaid elektrilaevaga.
Reisi viimase osa matkame uhke Watzmanni mäe jalamil. Kes soovivad, võivad siin valida ka rahulikuma päevakava – peesitada Königsee järve ääres ning supelda karges järvevees, shopata Schönaus või Berchtesgartenis, külastada soolakaevandust või „Kotkapesa“.
Igal päeval teeme kuni kaheksa tundi kestva päevamatka. Teekonnad on eriilmelised ja vaheldusrikkad. Vajalik on hea füüsiline vorm,  eriettevalmistust ning tehnilist varustust vaja ei ole. Matkad on keskmise raskusastmega. Alustame hommikuti koos, kuid enamasti on päeva peale võimalik valida endale sobivama pikkuse ja raskusega variant. Keha kinnitame teele jäävates mägikohvikutes.
Mägedel on meie jaoks alati aega!


Reisiplaan

1. päev airBalticu lend BT823 Tallinn-München 07.20-08.50.
Bussitransfeer hotelli 255 km.
Paaritunnine peatus ja väike matk Eisriesenwelti jääkoopas.
2.-4. päev Matkad Dienteni ümbruses.
5.-6. päev Matkad Kivistunud merel.
7. päev Matk Schönau ümbruses.
8.päev Bussitransfeer Müncheni lennujaama 160 km.
airBalticu lend BT824 München-Tallinn 09.30-12.50

Hind: 1335 €

Hinnas sisaldub: lennupilet, pagas lennukis 23 kg + 8 kg käsipagas, majutus hommikusöögiga, 5 õhtusööki, bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, pagasi vedu hotellide vahel, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.
Lisatasu eest jääkoopa- ja tõstukipiletid.

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

    E-post

    Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

    Mitu inimest?

    Millist majutustüüpi soovite?