VAL d`ISÈRE

Imeilusa suusakülaga vaheldusrikas ja suur suusapiirkond. Siin leiavad oma lemmikrajad nii suusatajatest harrastajad, eksperdid kui ka lumelaudurid.
See mitmest suurest mäemassiivist koosnev suusakeskus kuulub nii Prantsusmaa kui kogu maailma eliitkuurordite hulka. Looduslikult väga huvitav piirkond, head lumeolud, kaks liustikku, viimastel aastatel palju uusi tõstukeid ja lai radade valik – siin on kuurort neile, kes lepivad vaid parimaga! Siinsed off-piste võimalused on maailmakuulsad – rohkem ja vähem järsud lumerohked nõlvad ning hea ligipääs liftidele moodustavad tõelise off`i kuningriigi. Val d`Isère oma suusatajakeskse atmosfääriga on üks sümpaatsemaid suusakülasid Prantsuse Alpides. Vana mägiküla, mille ajalugu ulatub 13. sajandisse, on arendatud tippkuurordiks. Väike jalakäijate ala, palju poode, kord nädalas toimuv kõike kohalikku pakkuv turg ning suur valik väga hea köögiga restorane, sh mitmed Michelin`i tärniga. Lastele väike karussell, uisuväljak, La Daille`s tasuta seikluspark. Mäepäevajärgseks lõõgastumiseks basseini ja saunadega 5000m2 suurune Aquasportif veekeskus, mille basseinialasse sissepääs 6 päeva tõstukipiletiga kaks korda nädalas tasuta. Samuti pakub küla igal nädalal palju suusatamise välist tegevust, nt fat bike`i sõidud, laviinikoolitus, erinevad lõbustused lastele jpm. Après-ski on hoogne, mitmed meeleolukad kohad mäel ja külas pakuvad elava muusikaga pidusid ning ööklubides elu keeb varajaste hommikutundideni.

www.valdisere.com

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

  E-post

  Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

  Mitu inimest?

  Millist majutustüüpi soovite?

  Mäeinfo:
  Küla kõrgus 1850 m
  Kõrgeim tõstuk 3456 m
  Laskumisradu 300 km
  Musti radu 33 km
  Punaseid radu 84 km
  Siniseid radu 183 km
  Pikim laskumine 10 km
  Tõstukipileti hinnad selgumisel.
  Lend:
  Vaata lennuinfot siit.
  Genfi lennujaam (GVA) 180 km.

  hotell AVENUE LODGE★★★★   www.hotelavenuelodge.com   Tellimisel
  Tõstukini on 200 m. Majas on restoran, baar, saun, bassein, jacuzzi ja hommikusöök Rootsi lauas. 
  Meie klientidelt kiidusõnu pälvinud kaasaegse sisustusega sümpaatne mittesuitsetajate hotell. Asub küla peatänaval kesksel kohal. Toad on modernsed, osaliselt rõduga. Mõnes toas ka saun.

  Reisi algus 04.01
  Täiskasvanu 2-in. toas Standard hinnad selgumisel
  Täiskasvanu 2-in. toas Classique

   

  hotell ORMELUNE★★★★   www.ormelune.com
  Tõstukini on 150 m. Ski-in. Majas on restoran, baar, saun, hommikusöök Rootsi lauas.
  Rõõmsavärvilise sisustusega heal tasemel kesklinna hotell. Majas korralik Soome saun ning hammam, mille kasutamine hotelli poolt lubatud vaid täiskasvanutele, alates 18.a. 3-käigulise õhtusöögi tellimise võimalus 48€/inimene/päev, alla 12 a laps 18€/päev, v.a teisipäev.

  Reisi algus 04.01
  Täiskasvanu 2-in. "S" toas (19 m2) 1810
  Täiskasvanu 2-in. "M" toas (21 m2) 1895
  Täiskasvanu 2-in. "L" rõduga toas (29 m2) 2090
  Täiskasvanu 2. in "S" toas üksinda 2740

   

  Korterelamud Val d`Isère`i keskuses
  Tõstukini on sõltuvalt korterist 50-600 m.
  Väga hea asukohaga majad jalakäijate alal või selle läheduses, tõstukiteväljaku kõrval. Korterid on erineva suuruse- ja sisustusega, enamjaolt ühe-inimese vooditega, mõnes magamistoas võib olla ka nari. Kõikides korterites on kööginurk, enamikes TV või selle tellimise võimalus. Iga korteri täpse kirjelduse, fotod ja hinna saab reisi tellides. Hind sõltub reisijate arvust ja korteri suurusest. Saabumisel tuleb tasuda korteri deposiit, summa sõltub korterist.

  Reisi algus 04.01
  Täiskasvanu korteris (stuudio 2-le) hinnad selgumisel
  Täiskasvanu korteris (2 tuba 2-le)
  Täiskasvanu korteris (2 tuba 4-le)
  Täiskasvanu korteris (3 tuba 4-le)
  Täiskasvanu korteris (3 tuba 6-le)
  Täiskasvanu korteris (4 tuba 6-le)

   

  REISIPAKETT ILMA MAJUTUSETA
  Hinnas sisaldub edasi-tagasi lennupilet, lennujaama maksud, pagasi vedu 23 kg + 8 kg käsipagasit, bussitransfeerid, reisisaatja abi reisi vältel ja suusatamise algõpe meie reisisaatja poolt.

  Reisi algus 04.01
  Reisija 640