VEIN JA VIIN RATTAREIS

UUS RADA!
4-7 sõidupäeva
30. august – 05. september
Austria, Ungari

See rattareis viib Austria kõige päikeselisemasse piirkonda, kus isegi viinamarjal meeldib kasvada. Samuti põikame mõned korrad Ungarisse ja reisi lõpus veedame päeva kaunis pealinnas Viinis.
Matka alustame Austria-Ungari piirilt, vändates Raudse eesriide matkateel, mis järgib külma sõja aegset rangelt valvatud piiri. Esimese päeva kergeks lõunaks põikame Ungarisse, mille järel suundume tagasi Austriasse Neusiedlersee järve poole. Seda suurt, kuid väga madalat järve kutsutakse ka Viini mereks.
Esimese osa matkast veedamegi Burgenlandi liidumaal, vändates järve kallastel ja veinitalude vahelistel teedel. Samuti sõidame läbi Austria madalaimast punkist, mis asub 114 m üle merepinna. Ühel päeval teeme taas pikema ringi läbi Ungari.
Matka teiseks pooleks tuleme Doonau jõest põhjapoole, Alam-Austria liidumaale ja vaatame ringi sealsetes viinamarjaistandustes ja külades. Päris reisi lõpus on terve päev aega tutvumiseks Viini linnaga, seda kas rattaga või ilma.
Selle reisi rajaprofiil on lauge ja teele jäävad vaid üksikud väikesed künkad. Eel-Alpide panoraam paistab kaugelt silmapiirilt. Sõidupäevi on kokku seitse, kuid kolm neist on vabatahtlikud, mil ei pea väntama ühest hotellist teise.
Rattaga sõidetavad päevateekonnad jäävad kuni 80 km piiridesse, kuid igaüks võib omal käel alati juurde sõita. Rattatee on suures osas asfaltkattega, mille vahel on ka kruusaseid lõike. Hakkama saab igasuguse rattaga.
Majutused on kõik hommikusöökidega hotellides.

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

  E-post

  Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

  Mitu inimest?

  Millist majutustüüpi soovite?


  Reisiplaan
  1. päev     
  airBalticu lend Tallinn-Riia-Viin 05.40-06.30/07.25-08.25. Bussitransfeer matka alguspunkti 52 km. Rattaga hotelli ca 55 km.
  2.-6. päev  
  Viie päeva jooksul liigume ratastega kuni 80 km päevas, kuid nendest kaks päeva võib teha lühema ringi või võtta lihtsalt puhkamiseks.
  7. päev 
  Terve päev vaba aeg Viinis, rattaga või jalgsi.
  Õhtul bussitransfeer lennujaama 23 km.
  airBalticu lend Viin-Riia-Tallinn 19.20-22.15/23.15-00.05.

  Hind: 1245€

  Hinnas sisaldub: lennupilet, pagas lennukis 23 kg + 8 kg käsipagas, majutus 2-inimese tubades, hommikusöögid, bussitransfeerid vastavalt reisi kirjeldusele, ratta transport Tallinnast matka alguspunkti ja tagasi, pagasi vedu ööbimiskohtade vahel, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.