VIPITENO MATKAREIS – SPORTLIK PUHKUS

UUS RADA!
Kuni 5 matkapäeva
1. juuli-8. juuli
2.-9. september
Itaalia

See matkareis pakub ka rattasõidu võimalusi ja lihtsalt SPA-puhkust mägedes! Sobib hästi peredele!
Sellel reisil ei pea hotelli vahetama. Päevase matka pikkuse ja raskuse saab valida igaüks ise.
Vipiteno asukoht on logistiliselt ideaalne – suurelt lagendikult suunduvad teed kõikidesse ilmakaartesse erinevatesse orgusse – nii jõuab mugavalt igal päeval teha täiesti erilise ja omanäolise matka.
Teele jäävad lillelised alpiaasad, juurikaid täis metsarajad, kõrged avarad kivised mäeahelikud ja karged järvesilmad. Käime ära Itaalia-Austria piiril ja tõuseme kuni 2700 meetrini.
Päevamatkade pikkuseks on kuni 8 tundi. Pikemate ja raskemate matkapäevade puhul on vajalik hea füüsiline vorm, kuid eriettevalmistust ning tehnilist varustust vaja ei ole. Alustame hommikuti koos ning päeva peale on võimalik valida endale sobivama pikkuse ja raskusega variant. Keha kinnitame matkateele jäävates armsates Tiroolihõngulistes mägikohvikutes.
Lisaks mägistele matkadele, on mõnusaks vahelduseks linnapuhkuse- ja shopingu päevad Innsbruckis või Lõuna-Tirooli pealinnas Bolzanos, kuhu pääseb mugavalt rongiga või võib sõita rattaga.

Soovi korral on võimalik päevaks või mitmeks liituda ka meie rattagrupiga rentides kohapealt sobiv ratas. Siin on ideaalne võimalus proovida Alpides üha enam populaarsust koguvaid elektrirattaid, mille paremad omadused tulevad välja just mägistes tingimustes!

Vipiteno (saksa k Sterzing) asub Põhja-Itaalias saksakeelses Lõuna-Tirooli piirkonnas endistel Austria aladel. Kaks keelt ja kultuuri on siin omavahel tugevalt põimunud. Ilusa vanalinnaga Vipitenos on mitmeid poode ja butiike, samuti restorane ja kohvikuid. Õhtune melu vanalinnas on meeldivalt elav.
Suur ja moodne veekeskus „Balneum“ pakub tegevust igas vanuses külastajale.

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


 

hotell ENGELS PARK★★★★   www.engelspark.it
Hotellis on restoran, baar, sisebasseiniga saunakompleks, õues suur roheala päevitamiseks, jõusaal, rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja 5-käiguline õhtusöök.
Ilus 6000 m2 aiaga hotell, mille saunakompleksis on mitu erinevat sauna. Junior sviitides on lisavoodi võimalus, lastele soodustused lisavoodil vastavalt vanusele.

Reisi algus 01.07 02.09
Hind 2-in. Classic toas (17-22 m2) 1530 1510
Hind 2-in. Comfort toas (22-25 m2) 1570 1550
Hind 2-in. Junior Suite toas (32 m2) 1640 1620
Hind 2 in. Kronbühel Junior Suite toas (35 m2) 1720 -

 

hotell LAMM★★★S   www.hotellamm.it
Hotellis on restoran, saun, jacuzzi ja hommikusöök Rootsi lauas.
Hubase õhustikuga hotell asub jalakäijate tsoonis peatänaval. Mugavad toad on enamalt jaolt hiljuti renoveeritud, mõned toad on rõduga. Majas on wifi.

Reisi algus 01.07 02.09
Hind 2-in. standard toas 1150 1150