ZELL AM SEE RATTAREIS

ZELL AM SEE RATTAREIS
Kuni 7 sõidupäeva
2.-9. juuli
Austria

See rattareis pakub võimalusi ka jalgsi matkadeks ja lihtsalt spaa- või järvepuhkuseks mägedes! Sobib hästi peredele! Sellel reisil ei pea hotelli vahetama. Sõidupäevade arvu ning päevase rattaringi pikkuse ja raskuse saab igaüks ise valida.
Zell am See (750 m) kuurortlinn asub Zelli järve kaldal ja on üks Austria populaarsemaid suvekuurorte. Kõikidest meie hotellidest on järv ca 200 m kaugusel. Ring ümber järve on umbes 11 kilomeetrit ning kristallselge joogivee puhtusega järvel saab harrastada kõikvõimalikke veespordialasid. Zell am Sees on ilus vanalinn, kus on mitmeid poode ja butiike, samuti restorane ja kohvikuid. Õhtune melu vanalinnas on meeldivalt elav. Läheduses asub Alpide üks moodsamaid spaasid – Tauern Spa.
Zell am Seest avaneb vaade Kitzschteinhorni liustikule, kust omakorda 3000 m kõrguselt avaneb võrratu panoraamvaade üle ümbritsevate mägede. Matkahuvilised saavad siit alustada teekonda alla küla poole, suusasõbrad võivad proovida suvesuusatamist. Looduse võimsust näeb külastades Euroopa üht kõrgeimat, Krimmli juga või kitsast kaljudevahelist kanjonit – Sigmund Thun klammi.
Zelli asukoht on rattasõiduks ideaalne – orgude ristumiskohast suunduvad teed igasse ilmakaarde. Nädala jooksul võib rattaga võtta iga hommik uue suuna ja avastada veel käimata radu.
Päevamatkad kulgevad mööda mõnusaid oru põhjas looklevaid rattateid. Kes soovib rohkem kogeda loodust ja end mägedes proovile panna, võib valida mägisemad rajad. Kellel on hea sõiduvorm, saab proovida legendaarset Grossglockneri tõusu, mis viib 2500 m kõrgusele mäeharjale.
Oma ratta saab Eestist igaüks kaasa võtta ja selle transport sisaldub hinnas. Samuti on võimalik endale kohapeal erinevaid rattaid laenutada. Siin on ideaalne võimalus mõnel päeval proovida Alpides üha enam populaarsust koguvaid elektrirattaid, mille paremad omadused tulevad välja just mägistes tingimustes!
Soovi korral on võimalik päevaks või mitmeks liituda ka meie matkagrupiga, et tunnetada mägede võlu jalgsi matkates.

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

  E-post

  Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

  Mitu inimest?

  Millist majutustüüpi soovite?

  hotell Neue Post★★★★   www.neuepost.at 
  Hotell asub Zell am See vanalinnas jalakäijate tsoonis, järveni umbes 150 m. 2-in toad, soojendusega välibassein ja 600 m2 wellness-ala erinevate saunadega. Hotellis on à la carte restoran ja baar. Toad on rõduga.
  Rikkalik hommikusöök Rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök.
  HIND 2 in toas 1630 €
  HIND 2 in toas üksinda 1910 €

  hotell Traube★★★   www.hotel-traube.com
  Hotell asub Zell am See vanalinnas jalakäijate tsoonis, järveni umbes 100 m. Majas on brasserie Traube ning väike saun.
  Rikkalik hommikusöök Rootsi lauas.
  HIND 2 in toas 1385 €
  HIND 1 in toas 1545 €

  hotell Seehotel Sissi★★★   www.seehotelsissi.at
  Ilus renoveeritud kodune hotell Zell am See keskuses, järve vahetus läheduses. Majas on saun.
  Mõned toad rõduga.
  Hommikusöök Rootsi lauas.
  HIND 1245 €

  Hinnas sisaldub:
  lennupilet, pagas lennukis 23 kg + 8 kg käsipagas, valitud majutus, söögid vastavalt hotelli kirjeldusele, lennujaama bussitransfeerid, ratta transport Tallinnast matka alguspunkti ja tagasi, grupijuhi teenused ning vajalik kaardi- ja infomaterjal.

  Reisiplaan
  1. päev
  airBalticU lend Tallinn-München 07.20-08.50.
  Bussitransfeer Zell am Seesse 200 km. Pealelõunal seame rattad sõidukorda ja teeme väikese ringi, et tutvuda kohalike oludega.
  2.-7. päev
  Kuus päeva grupijuhiga päevased rattamatkad. Soovi korral on võimalik osaleda ka jalgsimatkadel.
  8. päev 
  Bussitransfeer Müncheni lennujaama. airBaltic lend München-Tallinn 09.30-12.50.