ZELL AM SEE

Zell am See on idülliline alpilinnake. Maaliline järv, romantiline vanalinn, panoraamiks võimsad mäetipud. Juba mitu talve on ühine pilet ja otseühendus Saalbachi suusakeskusega!
Zell am Sees on kaks eraldi asetsevat suusamäge. Väikese bussisõidu kaugusel olev Kitzsteinhorni liustik võlub suurepäraste lumeolude ja ilusate vaadetega. Lisaks heas korras laugetele radadele leiab siit kaljudevahelisi puutumatu lumega mäekülgi ja suure lumepargi. Liustikult on ka otseühendus tõstukiga Maiskogeli mäele, mis lisab mitmeid kergemaid radu.
Zelli kodumägi Schmittenhöhe on liustikust madalam ja suures osas metsaga kaetud. Rajad on mõnusalt pikad ja tuule eest varjul. Mõned aastad tagasi loodi tõstukiühendus Saalbachi suusakeskusega. See uuendus lisab sama tõstukipiletiga veel 270 km suusaradu.
Zell am See linn asub kitsal maaribal järve ja suusamäe vahel. Meie hotellid asuvad Schüttdorfi linnaosas mugavalt tõstukite lähedal. Kelle sportlikud eesmärgid pole kõrged, võib liustiku tipus asuval vaateplatvormil vaateid nautida või lõõgastuda suures veekeskuses Tauern Spa.

www.zellamsee-kaprun.com

 

Lisa oma email ja saadame sulle reisi kohta lisainfot

E-post

Reisipakkumise saamiseks täitke ka järgnevad väljad:

Mitu inimest?

Millist majutustüüpi soovite?


Mäeinfo:
Küla kõrgus 760 m
Kõrgeim tõstuk 3029 m
Laskumisradu 133+270 km
Musti radu 30 km
Punaseid radu 45km
Siniseid radu 58 km
Pikim laskumine 6.2 km
Tõstukipilet 6 päeva 379
Tõstuk (sünd. 2005-2007) 284.5
Tõstuk (sünd. 2008-2017) 190.5
Hinnad sisaldavad kontaktivaba kaardi deposiiti 2 eurot.
Lend:
Vaata lennuinfot siin
Salzburgi lennujaam (SZG) 80 km


hotell LATINI★★★★   www.latini.at  Tellimisel
Majas on mitu restorani ja baari, basseiniga saunakompleks, hommikusöök Rootsi lauas ja 4-käiguline õhtusöök. Tõstuk 400 m.
Hea asukohaga kena hotell Zell am See Schüttdorfi osas. Basseiniga saunakompleksis on erinevad saunad ja puhkeruum, jõusaal, lisatasu eest solaarium, massaaž ja iluhoolitsused. Osadel tubadel on rõdu. Võimalikud on erinevad toatüübid. Lastele on soodustused lisavoodil.

Reisi algus 10.02
Täiskasvanu 2-in. toas Alpenrose 1930
Täiskasvanu 2-in. toas Enzian 2010

 

hotell DER SCHÜTTHOF★★★   www.hotel-schuetthof.at
Majas on restoran ja baar, saunakompleks, hommikusöök Rootsi lauas ja õhtusöök. Tõstuk 400 m.
Hea asukohaga kena hotell Zell am See Schüttdorfi osas. Maja ülemise korruse saunakompleksis on Soome, bio ja aurusaun, puhkeala ning terrass. Osadel tubadel on rõdu. Võimalikud on erinevad toatüübid. Lastele on soodustused lisavoodil.

Reisi algus 10.02
Täiskasvanu 2-in. toas Areit 1630
Täiskasvanu 2-in. toas Schmitten 1670
Täiskasvanu 1-in. toas Areit 1740

 

REISIPAKETT ILMA MAJUTUSETA
Hinnas sisaldub edasi-tagasi lennupilet, lennujaama maksud, pagasi vedu 20 kg + 8 kg käsipagasit, bussitransfeerid, reisisaatja abi reisi vältel ja suusatamise algõpe meie reisisaatja poolt.

Reisi algus 10.02
Reisija 555

 

Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH